alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Oblečenie na beh

 
[1214]

Bežecké oblečenie od adidas sa vyznačuje spájaním funkčných technológii so štýlovými kúskami outfitu. Tieto materiály ťa zahrejú, ochránia pred neduhmi počasia a zároveň zabezpečia dostatočnú absorpciu vlhkosti počas tréningu.

Cena
€ 10 - € 350
10350

Neexistujú zlé počasie, len nesprávne oblečenie na beh

Tričká, legíny, bundy, topy, nohavice, športové podprsenky a množstvo ďalšej bežeckej výbavy nájdeš v bohatej sekcii oblečenia na beh na adidas.sk. Behanie by malo byť len o tebe a tvojich preferenciách, preto sa neboj zvoliť tú správnu výbavu. V prvom rade nedovoľ počasiu, aby zmenilo tvoje bežecké plány. Vybav sa funkčným oblečením na beh, zvoľ správnu bežeckú obuv a nezabudni aj na vrchnú vrstvu v podobe bežeckej bundy. Na výslní bežeckého oblečenia stoja produkty adidas s úpravou AEROREADY, ktoré ťa vďaka vysokej absorpčnosti dokážu udržať v suchu aj počas vysokointenzívneho behu.

Hýb sa najlepšie ako vieš a buď v pohodlí a komforte

Univerzálne pohodlie je dôležité. Všetky z produktov v sekcii oblečenia na beh spĺňajú potreby športovcov a mnohé z nich vedia byť aj oblečením oddychových aktivít a sú vhodné na prechádzky a pokojne aj domáce leňošenie. Všimni si v ponuke bežeckého oblečenia aj produkty, ktoré dokážu s ľahkosťou vzdorovať vetru či daždivému počasiu. Sú nimi napríklad bežecké bundy so špeciálnymi vrstvami zabezpečujúcimi ochranu pred silným vetrom a tiež materiály s membránou schopnou odpudiť vodu. Pôdu pod svojimi nohami nezmeníš, ale môžeš zmeniť svoje bežecké tenisky a vybrať si také, ktoré spĺňajú tvoje tréningové potreby - s pevnou podrážkou schopnou absorbovať nárazy, prípadne trailovými bežeckými botami radi TERREX, ktorých funkčnosť je preverená rokmi.

Bežecké oblečenie, ktoré chráni našu planétu

Hovorí ti niečo materiál Primegreen? Je to úprava, ktorú značka adidas používa z dvoch dôvodov. V prvom prípade ide o vysokofunkčné oblečenie, ktoré môžu používať profesionálni i amatérski športovci, a v druhom rade ide o radu, ktorá pracuje s materiálmi získanými udržateľným spôsobom. Preto možno hovoriť o móde, ktorá dobre vyzerá, plní funkciu a má potenciál chrániť našu planétu.