alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Skate kraťasy

 
[3]

Naskoč na dosku v bezkonkurenčných skate kraťasoch

Skateboarding patrí k jednému zo spôsobov, ako môžeš prejaviť svoj životný štýl a vychutnať si slobodu po svojom. Znásob svoj free ride v skate kraťasoch navrhnutých v spolupráci so svetovou legendou skateboardingu. Maximálny komfort flisovej konštrukcie skateboardových kraťasov sa pohotovo zladí s rovnako príjemným pocitom z jazdy. Pohodlnosť ich nosenia podporuje aj stredne vysoký elasticky pás so zapínaním na gombík, aby ti skate kraťasy sadli a neobmedzovali ťa v žiadnom pohybe. Použitý flís je navyše vyrobený zo 100 % bavlny vrámci podpory jej udržateľného pestovania a boja proti plastovým odpadom! Originálny vzhľad skateboardových kraťasov dopĺňajú aj predné a zadné vrecká s lemovaním Trefoil. Neprehliadni skate kraťasy adidas a uži si každú svoju jazdu na doske naplno!

Skombinuj retro štýl skateboardových kraťasov s ich najnovšími inováciami

Dobré veci sa opakujú a niektoré druhy a strihy skate kraťasov z dielne adidas sú toho iba jasným dôkazom! Svojim dizajnom skate kraťasy jasne odkazujú na tradičné dedičstvo značky a skatovej subkultúry. V kombinácii s najnovšími inováciami vo výrobe nových materiálov sa skateboardové kraťasy stávajú jasnou voľbou pri výbere outfitu pre tvoje voľnočasové aktivity trávené nielen na doske. Skate kraťasy rovného strihu plátnovej väzby z recyklovaného polyesteru sa jednoducho prispôsobia tvojmu telu a pohybu, takže ti nič nebude stáť v ceste. Praktické bočné a zadné vrecká dávajú tvojim skate kraťasom ležérny uvoľnený vzhľad. To však nie je všetko, pretože v adidas sortimente nájdeš aj moderné saténové modely!

Vsaď na skate kraťasy, ktoré sú inšpirované futbalom

Z futbalových trávnikov môžeš byť ku skateboardingu oveľa bližšie, než by sa ti zdalo. Šortky rovného strihu majú celoplošnú nápaditú potlač a logo adidas, čím v kombinácii s charakteristickými 3-Stripes robia tieto skate kraťasy neprehliadnuteľnými. Vďaka elastickému pásu so šnúrkou na stiahnutie si ich vieš dokonalo a rýchlo prispôsobiť telu. adidas do ďalšieho modelu šortiek inšpirovaných futbalovými dresmi zakomponoval po stranách aj nápadité kultové detaily v podobe kontrastných 3-Stripes a praktickým vreckám s lemovaním.