alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Lite Racer

 
[10]

adidas Lite Racer: pohodlné tenisky a spoľahlivý spoločník v jednom

Máš nabitý celodenný program, počas ktorého beháš v jednom kuse z jedného miesta na druhé, vybavuješ, pracuješ a nestíhaš? Bolia ťa už nohy z tohto hektického spôsobu života a máš chuť oddýchnuť si, hoci aj za chodu? adidas prišiel s riešením, ktoré ťa isto poteší! Prichádza totiž s unikátnou kolekciou tenisiek Lite Racer, ktoré boli svojim štýlom a vlastnosťami inšpirované bežeckým typom topánok. No to nič nemení na tom, že si ich môžeš naplno užiť aj počas svojho voľného času či práve spomínaných nabitých dní. Na výber je veľké množštvo modelov vhodných ako pre dospelých tak aj pre deti, ktoré sa v nich budú učiť svoje prvé kroky alebo behať rýchlo ako víchor. Sú prevažne v klasickom strihu a ich minimalistické prevedenie poteší každého, pretože sa tak stávajú ľahko kombinovateľné s rôznym typom oblečenia. Pre našich najmenších sú tenisky doplnené o hravé potlače a veselé farby. Uži si neskutočný komfort modelov z kolekcie adidas Lite Racer a buď si istý, že sa na ne môžeš kedykoľvek spoľahnúť!

V teniskách adidas Lite Racer adidas ti to bude behať samo

Miluješ beh a nemôžeš sa už dočkať zdolávania ďalšej trasy? S teniskami Lite Racer ti to pôjde neuveriteľne rýchlo a ľahko! Vďaka ich príjemnej a priedušnej konštrukcii sa ti v nich bude behať ako v papučkách a prítomná priedušná sieťovina ti zabezpečí dýchanie pokožky a pocit pohodlia. Svojou hmotnosťou sú veľmi ľahučké, takže pri každom kroku budeš mať pocit, že sa vznášaš. Navyše obsahujú tiež špeciálnu tlmiacu medzipodrážku, ktorá responzívne reaguje na každý kontakt tvojho chodidla s povrchom a zaručuje tak ľahký beh. Nemusíš sa báť, že by ti škaredé počasie alebo nepriaznivý terén pokazili radosť z tejto obľúbenej aktivity – vďaka ich protišmykovej gumenej podrážke zdoláš hravo každú prekážku a zostaneš v suchu. Okrem športových zážitkov ti tenisky adidas Lite Racer tiež prinesú nezabudnuteľný čas s tvojimi najbližšími, pretože si v ich pohodlí budeš môcť užiť nielen večerné potulky mestom, ale aj celodenné nakupovanie.