alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Futbalové dresy Maďarska

 
[4]

ZAŽI FUTBALOVÝ OŠIAĽ S KOLEKCIOU FUTBALOVÉHO OBLEČENIA HUNGARY KIT

Maďarsko – krajina pravého maďarského guláša, bohatej histórie a vlastného „mora Balaton“ si právom zaslúži byť nazvaná futbalovou krajinou. Ak si skalným fanúšikom maďarského národného mužstva, v tvojom šatníku nesmie chýbať maďarský futbalový dres, ktorý vzdáva hold rieke Dunaj. Práve Dunaj rozdeľuje Maďarsko na dve časti a zároveň ho spája. V tom spočíva jednota a zomknutosť maďarského mužstva. Maďarský dres je inšpirovaný farbami Maďarska, teda zelenej, bielej a červenej.

OBLEČENIE HUNGARY KIT ADIDAS PREUKÁZALO SVOJU VŠESTRANNOSŤ

Dresy maďarských futbalistov Hungary Jersey adidas môžeš nosiť pri viacerých príležitostiach. Tou najzrejmejšou je samozrejme športovanie. Ak hráš futbal alebo cvičíš v posilňovni, maďarský futbalový dres ti bude vyhovovať. Ide o plne profesionálne športové oblečenie, ktorého vlastnosti ho predurčujú na fyzický výkon. Je vyrobený z rýchloschnúceho materiálu AEROREADY, ktorý ťa udrží v suchu a pohodlí počas tréningu alebo sledovania zápasu. Prednú časť zdobia erby Maďarskej futbalovej asociácie a maďarského národného tímu. Na zadnej strane pod golierom svieti nápis „Magyarország“. Domáci dres Hungary Jersey adidas je na červenom podklade so zeleno-bielymi prvkami. Ihrisko alebo telocvičňa nie sú jedinými miestami, kde ti maďarský dres poslúži. Pridaj si ho do svojho každodenného šatníka, určite ho využiješ aj pri prechádzkach, návštevách kina alebo stretnutí sa priateľmi. Maďarsko a adidas sú kombináciou, ktorá je viditeľná aj v každodennej móde. Využi to a oblečenie z tejto kolekcie nos pri každej príležitosti. Okrem toho v našej ponuke nájdeš lopty vo veľkej a bežnej verzii pre halový alebo klasický futbal. Ich dizajn je inšpirovaný špičkovými futbalovými turnajmi. Ich nízky odraz ti poskytne lepšiu kontrolu a umožní ti s nimi driblovať ako šampión.