alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Mikiny adidas by Stella McCartney

 
[5]

Voľnosť, kreativita a unikátny dizajn, to sú mikiny Stella McCartney

Výnimočné pohodlie, univerzálny dizajn a tiež ležérny štýl na každý deň sú hlavnými menovateľmi mikín Stella McCartney. Spolupráca so Stellou McCartney beží od roku 2205, čo je tiež zárukou, že táto klasika sa už overila rokmi. Mikiny Stella McCartney pritom zostali tým, čím boli od začiatku - inovatívne a funkčné oblečenie na tréning i na to, čo príde po ňom! Voľný strih, príjemný materiál, originálne farby. Mikiny Stella McCartney vedia, že tvoj čas zahŕňa prácu aj oddych. Niekedy je potrebné dobre zamakať, inokedy zase si poriadne oddýchnuť. Príjemné s užitočným ti zabezpečí mikiny vyrobené z francúzskeho froté, ktoré je až výnimočne jemné. Na mikine Stella McCartney ťa poteší aj priestranná konštrukcia, ktorá je vhodná na vrstvenie. Sťahovacou šnúrkou na páse si zase môžeš štýl prispôsobiť podľa seba. Kolekcie Stella McCartney od adidas skrátka progresívne spájajú svet športu a módy.

Mikiny Stella McCartney: keď spojíš kreatívny dizajn a výnimočné pohodlie

Nie je športové oblečenie ako športové oblečenie. Ak teda hľadáš kúsky, ktoré v sebe majú dávku kreativity a zároveň disponujú technológiami, tu si na správnej adrese. Mikiny Stella McCartney znamenajú výnimočné prepojenie módy. Tieto kúsky dobre vyzerajú, plnia funkciu a okrem iného sú vyrobené z materiálov, ktoré chránia našu planétu. Vďaka svojmu príjemnému materiálu sa ti budú pohodlne nosiť a zahrejú ťa vždy, keď to budeš potrebovať! Modely obsahujú tiež kapucňu so šnúrkami, takže si ju môžeš prispôsobiť svojim potrebám.

Plast je príležitosťou na zmenu

Spolupráca adidas a Stelly McCartney trvá už takmer dve dekády. Za ten čas si všetci uvedomili, že vyrábať udržateľné produkty je nielen zaujímavé, ale predovšetkým nutné. Aj preto oblečenie na každodenné nosenie obsahuje špeciálnu bavlnu. Keď si od adidas kupuješ výrobky z takejto udržateľne bavlny, podporíš dobrú vec a záleží ti na osude našej planéty. Ak na mikine od Stelly McCartney uvidíš Primeblue alebo Primegreen označenie, takéto kúsky oblečenia obsahujú tiež vysokofunkčný recyklovaný materiál, ktorý je vyrobený z udržateľnej priadze Parley Ocean Plastic a je rovnako dôležitý v boji za záchranu našej Zeme.