alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Modré batohy

 
[21]
Ruksak Power
Ruksak Adicolor
Ruksak
Ruksak 4ATHLTS Camper
Ruksak Fun Trefoil Two-Way
Ruksak Classic
Ruksak Motion Badge of Sport
Ruksak ARKD3
Ruksak Essentials Logo
Ruksak Tiro Primegreen
Ruksak Camo
Ruksak 3-Stripes Power Medium
Ruksak 3-Stripes Future Icon Classic
Ruksak Favorites
Ruksak Favorites
Ruksak FC Bayern ID

Pohodlné modré batohy adidas s množstvom priestoru

Či už chodíš do školy alebo do práce, často je potrebné prenášať množstvo vecí. Nahoď svoj cvičebný úbor do pohodlného modrého batohu adidas. Táto kolekcia ti ponúkne množstvo priestoru, ktoré zaručene využiješ aj na túru či pravidelný nákup potravín do domácnosti. Už ťa nebude trápiť otázka kam si dať všetky tie učebnice a poznámkové bloky. Jednoducho si modré batohy adidas hodíš na chrbát a môžeš vyraziť kamkoľvek už máš namierené. Ide o štýlové kúsky vyžarujúce športovú eleganciu široko ďaleko. Tento pocit ešte podtrhávajú výrazne potlače legendárneho loga adidas či Trefoil a 3-Stripes. Viaceré modely sú vyrobené aj za použitia recyklovaných materiálov, čím sa adidas snaží podporiť šetrnejšie narábanie s prírodnými zdrojmi. Neprehliadni kolekciu modrých ruksakov adidas a vyber si ten svoj!

Modrý športový ruksak na každodenné použitie

Veľa ľudí sa denne nachodí väčšie či menšie trasy. Mať pri sebe všetko potrebné na každodenné vybavovačky je skrátka nevýhnutné. Svojou odolnou priestrannou konštrukciou sú modré batohy adidas ako stvorené pre ľudí milujúcich aktívny život, ale zídu sa aj na každodenné nosenie. Pre lepšiu organizáciu majú modré ruksaky niekoľko častí. Do predného vrecka so zipsom si môžeš uložiť rôzne drobnosti či doklady. Väčšie veci pohodlne vložíš do hlavného priestoru modrého ruksaku. Modrý batoh adidas má aj vonkajšiu polstrovanú priehradku na notebook. Spodná časť ruksaku má ochrannú povrchovú úpravu, takže sa nemusíš báť ho položiť na vlhkú zem v lese a vybrať si z nej rýchlo proviant na doplnenie energie.

Praktické pohodlie na cesty

Modré športové modely ruksakov budú tvojim praktickým spoločníkom na každý deň. Zároveň ich využiješ aj pri kratších dobrodružných výletoch s priateľmi. Nebudeš mať problém si do toho svojho pobaliť všetko potrebné. Pohodlie na cestách ti spríjemnia aj kompresné plecné popruhy z priedušnej sieťoviny, či malé bočné vrecká napríklad na flašu s vodou. Ruksaky sú odolné a netreba sa o ne náročne starať. Je fajn ich občas vyvetrať, prípadne vyprášiť vnútro od napadaných odrobiniek. Prať ich stačí pri veľmi silnom zašpinení. Pre všetky potrebné kroky ako sa o jednotlivé kúsky starať si pre istotu prečítaj pri konkrétnom produkte.