alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Pánske jarné bundy

 
[34]
Bunda Terrex MYSHELTER GORE-TEX Rain
Bunda Terrex GORE-TEX Paclite Rain
Bunda Varilite Hybrid
Bunda Terrex Trail Running Printed Wind
Bunda Terrex Trail Running Printed Wind
Bunda Terrex Agravic 2.5-Layer Rain
Bunda Terrex Multi Wind
Bunda Terrex Multi Wind
Bunda Essentials RAIN.RDY
Bunda Terrex Trail Running Printed Wind
Bunda Essentials RAIN.RDY
Bunda Essentials RAIN.RDY
Bunda Terrex Multi Wind
Bunda Terrex Agravic 2.5-Layer Rain
Vetrovka Terrex Agravic Windweave Pro Octa Insulation
Bunda Condivo 22 All-Weather
Bunda Terrex Multi Wind
Bunda Condivo 22 All-Weather
Bunda Terrex Multi Wind
Bunda Terrex Multi Wind
Bunda Shmoofoil Coach (rodovo neutrálna)
Bunda Outer Station (rodovo neutrálna)
Bunda Adicolor Trefoil Twill Blouson
Bunda VRCT Light
Bunda R.Y.V. Denim
Bunda Terrex Agravic Three-Layer Pro Rain
Bunda Tiro 21 All-Weather
Bunda V-Day (rodovo neutrálna)
Bunda VRCT

Pánske jarné bundy ožívajú spolu prvými teplejšími dňami

Ak ide o oblečenie, jarná sezóna vie byť niekedy komplikovaná. Pri prechode z tuhej zimy do prebúdzajúceho sa nového obdobia je niekedy ťažké odhadnúť, čo si na seba dať. Či ti v niečom bude už teplo, alebo ti bude ešte stále zima. Nehovoriac ani o období uprostred jari, keď nevieš, či náhodou o hodinu nezmokneš do nitky. Pravdepodobne si rád, že prichádza jar a nechceš tento čas presedieť doma. Prezri si preto prechodné pánske jarné bundy a vyber si nejakú tak, aby si vyťažil aj z tohto ročného obdobia čo najviac.

Nájdi si svoju ľahkú pánsku bundu na jar

Rozhodol si sa, že si potrebuješ nazrieť do sekcie pánske jarné bundy a jednu novú si tu nájsť. Možno hľadáš klasickú parku alebo anorak, môže ťa skôr zaujímať nejaká dizajnová vetrovka alebo prešívaná bunda. Všetky z vyššie spomenutých sú vyrobené z hrejivého materiálu, v ktorom sa budeš cítiť príjemne. Záleží od typu toho, čo v jarnej bunde pre pánov hľadáš, ale mnohé z nich sú aj nepremokavé. Mnohé z modelov majú taktiež aj sieťovinovú podšívku, ktorá zabezpečuje prúdenie vzduchu k tvojej pokožke. Malé premyslené detaily ti vylepšia pocit z nosenia – môžeš si napríklad šnúrkami utiahnuť bundu tak, aby ťa v nepríjemnom počasí dostatočne kryla. Rovnako majú aj bundy mnohé vrecká na zips, kde si môžeš odložiť či už doklady, tak aj smartfón či kľúče. Stačí si len pozrieť zloženie a popis produktu. Tam sa o svojom vyvolenom kúsku dozvieš viac.

Pánska bunda na jar bude štýlový kúsok od adidas

S jarou prichádza chuť sa odviazať aj dizajnovo. Ak sa náhodou nebrzdíš počas chladných mesiacov s farbami, tak ti tlieskame už teraz. V opačnom prípade je správny čas vylepšiť si instatnte náladu farbami inými než je čierna. adidas jarná bunda pre mužov môže byť v rôznych prevedeniach. Nájdeš si tu napríklad bundy s kapucňou či bez nej, bundy s rôznymi potlačami či zaujímavými strihmi, ale aj parky s predĺženým strihom. Ak si však aj tak za klasiku, budeme to, samozrejme, rešpektovať.