alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Pánske vetrovky a parky

 
[16]
Bunda R.Y.V. Parka
Trenčkot Blue Version
Parka Tiro
Trenčkot Blue Version
Parka Tiro
CH1 Hooded
Y-3 Classic Sheer Nylon
Parka 3-Stripes Long Down
CH1 Blazer
Parka 3-Stripes Long Down
Bunda Metallic Anorak (rodovo neutrálna)

Pánske vetrovky a parky, ktoré ťa zahrejú a očaria svojim dizajnom

Štýlové a funkčné – to sú dve slová, ktoré najlepšie definujú ponuku našich pánskych vetroviek adidas. Vďaka kvalitným materiálom a širokej škále dizajnov, od tých nadčasových, po tie najodvážnejšie, si môžeš byť istý, že nájdeš presne takú, ktorá bude do bodky podľa tvojho gusta. Naše pánske vetrovky a parky zaručujú maximálny možný komfort a pohodlie nielen v perfektných podmienkach, ale excelujú rovnako aj vtedy, keď sa počasie rozhodne prejaviť naplno. Či už teda zmáča tvoju bundu dážď, snaží sa ťa prefúknuť prudký vietor alebo ukazuje teplomer mínusové teploty, na naše vetrovky a parky sa môžeš spoľahnúť za každých podmienok. V suchu však nezostaneš len zvonka, ale vďaka priedušným a kvalitným technickým materiálom, ktoré odvádzajú pot smerom von, zostane v suchu aj tvoja pokožka, bez ohľadu na vynaloženú námahu. Vďaka premysleným detailom si navyše môžeš prispôsobiť každú bundu presne podľa seba a podľa podmienok, ktoré panujú.

Pánske vetrovky bez kompromisov pre maximálnu voľnosť pohybu

Hoci si mnohé produkty adidas našli svoje miesto v streetwear móde a získali status legendy, doteraz vytvárame drvivú väčšinu našich výrobkov s ohľadom na športovcov s vysokými ambíciami. A naše pánske vetrovky a parky nie sú žiadnou výnimkou. Všetky sú vytvorené tak, aby si sa v nich mohol pohybovať slobodne a bez obmedzení. A to aj napriek špičkovým vlastnostiam, ktoré ti v každom momente zabezpečia teplo, ochranu, priedušnosť a schopnosť odvádzať pot.

Šport a minimalizmus si rozumejú

Hoci medzi našimi vetrovkami a parkami nájdeš aj odvážnejšie kúsky a extravagantné farebné variácie s typickými dizajnovými prvkami adidas, mnohé bundy z našej ponuky ťa zaujmú naopak svojou čistotou, minimalizmom a nadčasovosťou. Vďaka tomu sú naše pánske vetrovky a parky výborne kombinovateľné a vhodné nielen pre športovcov, ale pre každého, kto chce v zime fantasticky vyzerať presne tak, ako sa aj cíti.