alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Pánske taštičky a ľadvinky

 
[21]
Tenis čierna Ľadvinka DailyTenis čierna Ľadvinka Daily

Ľadvinka Daily

Tenis

Taška Essentials Logo Shoulder
Ľadvinka Classic Future Icon 3-Stripes
Ľadvinka Essentials Logo Bum
Ľadvinka Badge of Sport
Opasok Running
Ľadvinka Young Z
Ľadvinka Adicolor
Ľadvinka Adicolor
Ľadvinka R.Y.V.
RYV CHEST RIG
Ľadvinka Classic Essential
Ľadvinka Parley Ocean Plastic
Y-3 WAISTBAG
Y-3 WAISTBAG
Ľadvinka Running
Puzdro Running Bottle

adidas pánske taštičky a ľadvinky sú nielen štýlový, ale aj praktický kúsok dopĺňajúci outfit

adidas ľadvinky pre mužov sú jedným z najideálnejších riešení, ako si schovať pár potrebných vecí inam než do vreciek. Je nám jasné, že do nohavíc nemôžeš strčiť úplne všetko a možno si tiež už nechceš naďalej vyrábať nové diery na rifliach kvôli kľúčom vo vrecku. Keď sa spojí praktické so štýlovým, prichádzajú na scénu pánske taštičky a ľadvinky od adidas. Ak išlo o pánske tašky alebo taštičky, bol tam vždy problém s prevedením a dizajnom. Všetko poväčšinou spĺňalo iba jedno kritérium, a teda, buď bola taška praktická, alebo vyzerala dobre. Preto si myslíme, že hovoríme za viacerých, ak tvrdíme, že sme fakt radi za tento kúsok, ktorý chytil po rokoch druhý dych vo svete módy. 

Pánska ľadvinka ako doplnok, ale aj dobrý pomocník počas športu

Skvelou vlastnosťou adidas ľadviniek či menších taštičiek je, že si ich môžeš vziať so sebou nielen do mesta, ale napríklad aj do prírody. Ak sa chystáš na prechádzku, beh či cyklistiku, ľadvinky schovajú presne tie malé drobnosti, ktoré potrebuješ mať pri sebe. Sú dostatočne veľké na to, aby skryli doklady, kľúče, smartfón a ešte čosi navyše. adidas ponúka pánske taštičky a ľadvinky vo viacerých prevedeniach. Líšia sa strihom aj farbami, všetky sú však navrhnuté tak, aby ti boli príjemným spoločníkom a neprekážali v pohybe.

Ako nosiť adidas pánske ľadvinky?

Najtradičnejší spôsob nosenia je okolo pásu alebo bedier. Je jedno, či máš ľadvinku na kabáte alebo iba na tričku. Spôsob si určuješ ty sám. Novšou verziou nosenia ľadvinky je dať si ju krížom cez telo, stačí iba trochu predĺžiť popruhy a všetky potrebné veci máš poruke hneď na hrudi. Nie je to žiadna novinka, ale ľadvinku môžeš nosiť aj ako klasickú tašku prehodenú cez rameno. Možno si prišiel ešte na ďalšie spôsoby nosenia, fantázii sa medze nekladú. Najpodstatnejšie je, aby si sa s tým stotožnil ty. V ponuke máme viaceré štýly ako ľadviniek, tak aj menších pánskych taštiiček či puzdier. Stačí si vybrať.