alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánske tenisky

 
[989]

Pánske tenisky s puncom najvyššej kvality

Pánske tenisky sú medzi mužmi veľmi obľúbeným typom topánok. Nie je sa ani veľmi čo čudovať. Dajú sa totiž nosiť takmer v každom počasí, v každom teréne a pri akejkoľvek aktivite. Kvalitná obuv je tiež nesmierne dôležitým prvkom našej ponuky športového vybavenia. Dobré topánky spevňujú chodidlá, chránia ich pred nástrahami číhajúcimi v prostredí a napomáhajú športovcom v dobrom výkone. Nemenej dôležitý je aj ich zdravotný charakter. Neničíš si nohy zbytočne a dožičíš im len to najlepšie. Ak hľadáš naozaj kvalitné tenisky pre mužov, adidas má pre teba hneď niekoľko riešení.

Pánske tenisky adidas - vždy pripravené do akcie

Pánske tenisky adidas sú vyrobené z kvalitných materiálov. Podrážka je vďaka moderným technológiám skutočne odolná. Ani pri aktívnom pohybe sa len tak ľahko nezošúcha či nepoškodí. Zároveň však disponuje dostatočnou flexibilitou, ktorá dokáže absorbovať pohybom vyvolané otrasy na akomkoľvek teréne. Tým si, samozrejme, šetríš svoje chodidlá a zároveň môžeš maximalizovať svoj výkon. Kvalitná vnútorná výstelka tenisiek zaručuje, že sneakers pre pánov ti na nohy sadnú ako uliate. Noha sa ti v nich nebude šmýkať, a zároveň sa bude cítiť príjemne a pohodlne. Priepustné membrány povrchovej štruktúry zasa zabezpečia odsávanie prípadnej vlhkosti pri väčšej záťaži, akou je napríklad šport. Pánske sneakers od adidas ti umožňujú byť vždy pripravený vyraziť do akcie.

Pohodlné a štýlové

Tenisky pre pánov od adidas sú výnimočne kvalitné, a zároveň až neskutočne štýlové. Ak uprednostňuješ klasický dizajn, retro tenisky pre pánov sú pre teba ako stvorené. Retro štýl je síce stále "in", ale možno ti do oka padnú novšie modely s modernou štýlovou úpravou. Na svoje si prídeš aj pri voľbe farebných variantov. Na výber máš jednofarebné páry tenisiek, ale ani farebnejšie kombinácie nám nie sú cudzie. Viacero modelov ozvláštňujú rôzne grafiky na ich povrchu. Okrem šnúrovacích nájdeš aj tenisky so samolepiacim systémom či veľmi pohodlné lezecké "našuchovacie" topánky. Výber je na tebe!