alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánske ruksaky

 
[132]
TERREX čierna TRX SPD HIKE BPTERREX čierna TRX SPD HIKE BP

TRX SPD HIKE BP

TERREX

Originals čierna RuksakOriginals čierna Ruksak

Ruksak

Originals

1 / 3
Strana:z 3

Pánske ruksaky pre tých, ktorí sa každodenne odhodlávajú zdolať výzvy

Pobaľ si do pánskeho batohu celý svet alebo len tak, svoje každodenné drobnosti. Hľadáš pánsky ruksak, ktorý by ti bol parťákom na každý deň? Rozhodol si sa prejsť svet, minimálne ten okolo tvojho bydliska, s minimom vecí na chrbte? Možno potrebuješ batoh na tréning alebo ruksak, do ktorého si dáš uterák a plavky. Prípadne sa obzeráš po batohu pre mužov, ktorý využiješ na dennom poriadku a budeš ho nosiť do práce. Alebo jednoducho máš rád voľné ruky, špeciálne v prípade, ak sa presúvaš z jedného miesta na druhé na bicykli či kolobežke a batoh je v tomto ideálna voľba.

Ako postupovať pri výbere pánskeho batohu?

Ako si si mohol prečítať vyššie, stanoviť si účel je základ. Keď si na začiatku jasne zhodnotíš všetky príležitosti, kedy bude tvoj pánsky batoh nápomocný, bude aj vyššia šanca, že ti napríklad dlhšie vydrží alebo sa ti nosiť pohodlnejšie. Takže popremýšľaj a potom pozeraj na objem batohu. Ak sa napríklad chystáš s týmto batohom na trochu dlhšie prechádzky, vyberaj si taký, ktorý je ľahší váhou. Pretože už aj tak si budeš niesť kopec svojich vecí, takže si nemusíš pridávať navyše. Popri životnej úlohe batohu pre mužov mysli aj na to, čo v ňom budeš nosiť. Ak napríklad nosíš so sebou denne laptop alebo tablet, vyberaj si pánske batohy podľa pevnosti a taktiež podľa toho, či sú vodoolné. V prípade batohu na tvoje budúce adventúry navyše nezabúdaj na to, že ho budeš mať na chrbte dlhší čas, takže ventilácia vzduchu je nevyhnutnosť. 

Pánske batohy či pánske ruksaky?

Opäť ti odporučíme zamyslieť sa, kvôli čomu si batoh kupuješ. Ruksaky napríklad ideálne poslúžia na prechádzku v parku či v meste, keď si so sebou berieš len osobné veci a fľašu s vodou. Výhodou adidas pánskych batohov je, že tu neplatí buď, alebo. Tým myslíme skutočnosť, že nie sú buď funkčné, alebo štýlové. Každý jeden dizajn ťa zaujme svojimi dômyselnými detailmi, ktoré rozhodne nie sú iba pekné, ale ti aj adekvátne poslúžia. Považuješ pánsky batoh za súčasť outfitu? Výborne. V tom prípade si tu nájdeš aj výraznejšie kúsky, s ktorými sa staneš neprehliadnuteľným. Či už hľadáš športový batoh, batoh na bežné nosenie do práce či do školy alebo niečo na túry, stačí si preklikať celú ponuku a istotne si nájdeš to svoje.