alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Pánska skateboardová obuv

 
[111]
Tenisky Puig Indoor
Tenisky Puig Indoor
Tenisky 3MC Vulc
Tenisky VL Court Lifestyle Skateboarding Suede
Tenisky 3MC Vulc
Tenisky Daily 3.0
Mikina s kapucňou Skateboarding 4.0 Logo (rodovo neutrálna)
Tepláky Pintuck (rodovo neutrálne)
Šortky Skateboarding Water (rodovo neutrálne)
Šortky Skateboarding Water (rodovo neutrálne)
Tenisky Busenitz Vulc 2.0
Tenisky Busenitz Vulc II
Šľapky Shmoofoil
Tenisky 3MC Vulc
Vetrovka Skateboarding Anorak (rodovo neutrálna)
Tričko Skateboarding 4.0 Logo (rodovo neutrálne)
Tričko Skateboarding 4.0 Logo (rodovo neutrálne)
Tričko Dan Mancina Message
Tenisky Copa Nationale
Tenisky Busenitz Vulc 2.0
Šľapky Shmoofoil
Tenisky Campus ADV
Tenisky Superstar ADV
Tenisky Matchbreak Super
Tenisky Matchbreak Super
Tenisky Campus ADV
Mikina s kapucňou Skateboarding 4.0 Logo (rodovo neutrálna)
Tenisky Tyshawn
Tenisky Matchbreak Super
Tepláky Pintuck (rodovo neutrálne)
Tenisky Forum 84 Low ADV
Tenisky Tyshawn Low
Šľapky Shmoofoil
Tenisky Puig
Tenisky Nizza Hi ADV
Tenisky Tyshawn
Tričko Shmoofoil Painted Short Sleeve
Tenisky Busenitz
Tenisky Nizza Hi ADV
Mikina s kapucňou Heavyweight Shmoofoil (rodovo neutrálna)
Tepláková bunda Skateboarding Firebird (rodovo neutrálna)
Tenisky Puig Indoor
Tenisky Puig
1 / 3
Strana:z 3

Pánska skateboardová obuv pre nezabudnuteľné zážitky

Doby betónovú džunglu s pánskou skateboardovou obuvou adidas a povýš svoje zručnosti na doske na novú úroveň. Doplň svoj outfit na skateboarding teniskami, ktoré vynikajú nielen svojou funkčnosťou, ale aj štýlovým dizajnom. V pestrej ponuke pánskej skate obuvi adidas nájdeš širokú škálu rôznych prevedení, vrátane klasických nadčasových dizajnov, ideálnych pre tých, ktorí chcú, aby za nich hovorila ich jazda a triky. Na svoje si však prídu aj takí, ktorí milujú pestré a hravé prevedenia, v ktorých budú všetkým na očiach a dajú im jasne najavo, že predvedú čosi nevídané. Pánska skateboardová obuv adidas je však ideálna voľba nielen na prežívanie nových dobrodružstiev na doske ale aj na pohodové trávenie času počas prechádzok mestom. Stačí si už len vybrať tie svoje.

Maj plnú kontrolu nad doskou s pánskou skate obuvou adidas

Pre maximálnu kontrolu pri pohybe, trikoch a jazde na skateboarde je mimoriadne dôležité, aby obuv na skateboarding poskytla svojmu nositeľovi maximálnu podporu a nijak ho neodmedzovala v jeho kreativite na doske. Pre dosiahnutie týchto vlastností sa využili tie najlepšie technológie, aké sa dokázali počas dlhých rokov výskumu, vývoja a testovania vytvoriť. Ľahké materiály odľahčia tvoje nohy pri trikoch a výskokoch, takže dokážeš využiť maximum svojho potenciálu. Pružná guma ponúka perfektný grip pre totálnu kontrolu nad doskou. Priedušné materiály dokážu dýchať a odvádzať vlhkosť aj po dlhých hodinách na skateboarde, čím ti poskytnú okamžitý pocit sviežosti. Do pánskej skate obuvi adidas sa tiež implementovala napríklad ľahučká medzipodrážka, ktorá nielen uľahčí výskok, ale zároveň výrazne pomáha aj pri tlmení dopadov topánky na dosku či chodník. Spodok pánskej skate obuvy adidas je zase prispôsobený pre maximálny grip na akomkoľvek type povrchu, aby mal nositeľ istotu plnej kontroly nad situáciou v každom momente. Gumená podrážka je však napriek týmto vlastnostiam stále dostatočne flexibilná, takže sa budeš môcť pohybovať bez akýchkoľvek obmedzení. S takouto podporou sa nemusíš jednoducho báť ani tých najnáročnejších skateboardových výziev. Tak čo, si pripravený zažiť na doske nové dobrodružstvá?