alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas- športu a štýlu
adidas

Pánske tepláky

 
[68]
1 / 2
Strana:z 2

Štýlové pánske tepláky, ktoré nepoznajú limity

Nezáleží na tom, či si chceš len trochu doma oddýchnuť, chystáš sa zabehnúť si svoju tradičnú bežeckú trasu alebo ťa vonku čakajú kamoši. Pánske tepláky adidas už dávno prekonali limitujúce tvrdenia, že tepláky do mesta nepatria. Tento univerzálny kúsok, ktorý naozaj zvládne čokoľvek, je tak ľahké si zamilovať a to nielen vďaka tomu, že ide pravdepodobne o najpohodlnejší kus oblečenia, aký môže existovať. Pánske tepláky adidas si zamilovali ľudia po celom svete vďaka úžasným dizajnom a prepracovaným strihom, ktoré sa stali ikonami pouličného štýlu. Je len na tebe, či preferuješ dizajnový podpis tradičného 3-Stripes štýlu, Trefoil logo, ktoré každý milovník značky adidas rozozná už z diaľky, alebo retro dizajny, na ktoré nedajú dopustiť milovníci módy z celého sveta.

Pánske bežecké nohavice na šport počas celého roka

Pánske tepláky sú už teda dávno súčasťou aj našich ulíc, začalo to ale na športových ihriskách, ováloch a palubovkách. A čo sa týka športových aktivít, pánske tepláky ťa nesklamú ani dnes. Bez ohľadu na to, či vonku pália horúce slnečné lúče, mráz sa snaží preniknúť až do špiku kosti alebo zmáča terén prudký dážď, pánske tepláky adidas sú prispôsobené tak, aby sa vyrovnali s akýmikoľvek podmienkami. Priedušné materiály efektívne odvedú pot preč z tvojej pokožky, kompresné materiály sa prispôsobia svalom na tvojich nohách a bez obmedzení podporia každý tvoj pohyb. Mnohé naše pánske tepláky sú navyše vyrobené z recyklovateľných materiálov, čím prispievame k zdraviu našej planéty.

Štýl naozaj pre každého

V ponuke pánskych teplákov toho nájdeš naozaj veľa – nohavice rôznych fitov, dĺžok, z rôznych materiálov a v originálnych dizajnoch. Keďže tepláky adidas patria medzi ikony vo svojom segmente, kládli sme extra dôraz na to, aby si medzi nimi dokázal vybrať naozaj každý. Bez ohľadu na tvoje módne cítenie, bez ohľadu na to, pre aké aktivity tepláky hľadáš. Niečo elastickejšie? Niečo voľnejšie? Niečo jednoduchšie? Niečo extravagantnejšie? Výber ťa určite nesklame.