alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Vaky na telocvik

 
[10]
Futbal modrá Vak Arsenal GymFutbal modrá Vak Arsenal Gym

Vak Arsenal Gym

Futbal

Joga Siva Taška MatJoga Siva Taška Mat

Taška Mat

Joga

Vak FC Bayern Gym
Vak Power
Vak Trefoil
Vak Running Gym
Vak Essentials 3-Stripes Gym

Vaky na telocvik, ktoré milujú (nielen) futbaloví fanúšici

Hľadáš ľahký a vkusný batoh do fitka? Pozri si tieto adidas vaky na telocvik. Nájdeš medzi nimi minimalistické kúsky, Trefoil klasiky a tiež vaky pre fanúšikov legendárnych európskych futbalových klubov! Určite medzi nimi uvidíš aj vak s logom a vo farbách tvojho obľúbeného európskeho tímu. Sú tam napríklad kluby ako Real Madrid, Juventus či reprezentácia Nemecka alebo Španielska. Sú to užitočné športové vaky, ktoré zdobí potlač a v hlavnej priehradke pohodlne odnesú celú výbavu. Majú tiež šnúrky na stiahnutie, ktoré potom efektne poslúžia ako plecné popruhy. Avšak žiaden strach, tieto vaky nie sú určené len pre futbalistov! Na svoje si prídu aj milovníci volejbalu, golfu, behu, či klasického fitnes tréningu.

Ľahké a univerzálne adidas vaky na telocvik

Vaky od adidas sú skvelým spoločníkom na cesty do fitka či na tréning. Na výber je množstvo farieb s logom adidas i bez neho. Vždy však môžeš očakávať vycibrený štýl a dizajn, ktorý poteší srdce každého športovca. Tieto adidas vaky na telocvik zdobia výrazné detaily a ak miluješ 3-Stripes, v ponuke je aj niekoľko originálnych klasík s týmto motívom. Užitočné, to je to správne slovo, ak hodnotíme adidas vaky na telocvik! Okrem hlavného priestoru pre osobné veci je ti totiž k dispozícii často aj bočné vrecko, kde hravo schováš drobnosti, ktoré tak budeš mať vždy poruke. Ak si na svoj tréning či jógu nosíš podložku na cvičenie, potešíme ťa. V sekcii adidas vaky na telocvik nájdeš tiež odolnú tašku s podšívkou, kde môžeš svoju podložku šikovne uschovať. Potom už len stačí, keď túto praktickú tašku prehodíš cez rameno a môžeš vyraziť na tréning. Aj tam ťa poteší malé vrecko na zips, kde si schováš všetky drobnosti.

Šikovné batohy, ktoré šetria našu planétu

Ak už poznáš technológiu Primegreen, netreba ti ju bližšie predstavovať. Ak nie, vedz, že ide o kombínciu vysokofunkčných tkanín z recyklovaného materiálu. Je to zároveň odpoveď na otázku, či môžu byť doplnky vkusné, funkčné a zároveň sa vyrábajú udržateľným spôsobom a chránia našu planétu pred plastovým odpadom.