alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Plus size

 
[127]
1 / 3
Strana:z 3

Cíť sa sebavedomo v športovom oblečení plus size!

Sebavedomie je najatraktívnejší outfit, aký môže človek nosiť. Aj tie najmodernejšie a najluxusnejšie módne kúsky vyzerajú obyčajne, ak sa cítime neisto. Každý má svoju výnimočnú krásu a šarm, ktorý sa dá ešte viac podčiarknuť vhodne zvoleným outfitom. adidas plus size kolekcia športového oblečenia je vytvorená z tých najmodernejších funkčných materiálov, ktoré sú vyrábané pomocou technológií šetrných k prírode. Recyklovaný polyester šetrí zdroje a znižuje emisie a bavlna je pestovaná ekologickejším spôsobom. Dobre padnúce strihy adidas oblečenia ocení každý, kto žije aktívne a nevie si predstaviť život bez poriadnej dávky pohybu. Šport totiž nie je výsadou vyvolených, šport je pre všetkých, bez ohľadu na to, či si veľkosť plus size, alebo nie. Móda pre moletky, podobne ako všetky športové kúsky plus size veľkosti adidas, pomôže zvýrazniť to, čo je krásne a vhodne zakryť drobné nedostatky.

Plus veľkosť vo veľkom štýle

Keď sa cítiš pohodlne vo vlastnom tele a vo svojej koži, je to na tebe vidieť. Vyžaruješ pohodu a tvoja energia dokáže strhnúť všetkých navôkol. Športové oblečenie adidas  ponúka množstvo štýlov, ktoré dokonalo podčiarknu tvoju osobnosť. Ak preferuješ žiarivé farby, ktoré ti počas tréningu dodajú potrebnú energiu, siahni po pestrofarebných kúskoch. V zemitých odtieňoch športových outfitov plus veľkosti si dosýta uži oddych a pohyb pri outdoroových aktivitách. V suchu a pohodlí, ktoré ti poskytnú materiály dokonalo odvádzajúce či absorbujúce vlhkosť, okúsiš euforickú radosť z pohybu. Voľné rovné strihy plus size oblečenia poskytujú veľkorysý priestor pre prirodzený pohyb tela. Buď príkladom pre ostatných a dokáž svetu, že nezáleží na tom, akú veľkosť nosíš, ale ako ju vieš vynosiť. Nos hrdo módu pre moletky, nos hrdo svoje krivky, nos sebavedome plus size veľkosť kdekoľvek si. V ponuke adidas plus size oblečenia nájdeš vhodné športové kúsky pre všetky typy postáv a na rôzne typy pohybových aktivít. Preferuješ skupinový či intenzívny kruhový tréning? Alebo ti viac vyhovuje pomalý strečing a joga? Nech je tvoja voľba akákoľvek, cíť sa sebavedome a spokojne s vlastným telom a osláv život v športovom oblečení adidas.