alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Ľahké nohavice

 
[130]
1 / 3
Strana:z 3

Ľahké nohavice adidas na jógu i tvrdý tréning

Nohavice z ľahkého materiálu sú skvelým doplnkom každej športovej výbavy. Keď ich vyskúšaš, určite sa do nich zamiluješ! Prinášajú pohodlie a zároveň si s nimi naplno užiješ svoj pravidelný tréning. Neprehliadni preto kolekciu ľahkých nohavíc adidas, ktoré si okamžite obľúbiš. Sú vyrobené z ľahkého mierne elastického materiálu a vďaka tomu sa ti perfektne priľnú na telo. Budú kopírovať každý detail tvojej figúry, no zároveň ťa ani v najmenšom nebudú obmedzovať v pohybe. Oddaj sa strečingu naplno a choď až na hranice svojho pohybového rozsahu. Jednoduchý dizajn ľahkých nohavíc adidas v sebe skrýva až prekvapivo veľa štýlu. Priliehavý strih s elastickým pásom krásne zvýrazní tvoje krivky. Rôzne farebné prevedenia v kombinácií so známym logom adidas a 3-Stripes budú na všetkých v okolí kričať, že dnes sa ide poriadne makať!

Nohavice z ľahkého materiálu, ktoré spevňujú svaly

Či už sa chystáš prekonať svoje limity počas pravidelného tréningu vo fitku alebo sa ponaťahovať v pohodlí domova, určite oceníš ľahké nohavice adidas. V prvom rade ti kompresné legíny napomôžu mierne spevniť svalstvo. To sa zíde najmä pri náročnejších cvikoch. Či už pri zložitých jogínskych zostavách alebo napríklad namáhavých drepoch. Aby bolo tvoje sústredenie absolútne nerušené, absorpčný materiál odvedie nahromadený pot od pokožky a ty budeš v príjemnom suchu počas celého tréningu. O svieži pocit pri cvičení sa postarajú sieťovinové diely vzadu na nohaviciach. Vybehni na trávnik vo futbalových teplákoch s členkovými zipsami a užívaj si endomorfíny, ktoré sa ti vyplavia pri tréningu.

Kvalitný ľahký doplnok na ťažký tréning

Vieš, že každý svoj fyzický pokrok si musíš najprv poctivo vydobiť. Nemáš v úmysle poľaviť z intenzity, práve naopak. Nohavice z ľahkého materiálu ti v tvojom boji za prekonávaním vlastných cieľov budú spoľahlivým pomocníkom. Napriek svojej jemnosti ide o odolné kúsky, ktoré vydržia aj riadne tvrdý tréning. Nemusíš sa báť dať svojim dolným partiám poriadne zabrať. Viaceré modely v sebe obsahujú aj recyklované materiály, čím chceme v adidas podporiť šetrnejšie narábanie s prírodnými zdrojmi a taktiež znižovanie emisií.