alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Marvel tričká a mikiny

 
[9]
Tepláky Black Panther Graphic
Súprava adidas x Marvel's Miles Morales Summer
Plavky Boys Marvel Spider-Man
Šortky Real Madrid Marvel Avengers

Prebuď v sebe hrdinu v tričku alebo mikine Marvel

Superhrdinovia nás fascinujú odjakživa. Či už ide o mýtických bohov alebo bežných smrteľníkov, ktorí vlastne počas života v kritickej chvíli zistia, že až takí bežní smrteľníci nie sú. Chceš zachrániť svet, premôcť zlo alebo objaviť v sebe silu bojovníka? Žiaden problém, adidas Marvel tričká či mikiny tebe alebo tvojmu drobcovi dodajú potrebnú odvahu na zdolanie akejkoľvek výzvy.

Marvel mikiny podporia silu tvojej myšlienky

Veríš v silu myšlienky? My sme sa síce s Marvel hrdinami osobne nestretli, ale denne vidíme všetkých tých, ktorí sa odvážili na sebe pracovať, hýbať sa a prekonávať svoje limity. A tým sa pre nás hrdinami stali už automaticky. Vieme však aj to, že všetko musí začať v hlave. Prvotné rozhodnutie je najdôležitejšie. A ak sa ty alebo tvoje dieťa rozhodnete, že z vás superhrdina bude, tak tomu už nik nemôže zabrániť. Komiksová legenda Marvel zastrešuje množstvo superhrdinov, pričom medzi najznámenších patria Spider-Man, Iron Man, Hulk či Thor. Títo a mnohí ďalší vedú boje nadpozemského charakteru, aby zachránili svet a nastolili v ňom opäť rovnováhu. Svet pozná superhrdinov už niekoľko desaťročí a z kreslenej verzie sa pre veľký záujem dostali aj na filmové plátna. A odtiaľ už nebola dlhá cesta k oblečeniu – pretože každý sa predsa chce cítiť výnimočný, hoc len oblečením superhrdinského Marvel trička, plaviek či teplákovej súpravy, nie?

adidas Marvel mikiny a ďalšie nepremožiteľné kúsky

V našej ponuke nájdeš Marvel mikiny a tričká, ale aj plavky či kompletné teplákové súpravy pre dokonalý superhrdinský pocit. Plavky sú z materiálu odolného voči chlóru a tričká a mikiny majú zase superschopnosť zahriať. Budeš sa v nich cítiť nadštandardne dobre a silne. Oblečenie má okrem ikonických potlačí hrdinov aj logo adidas, prevládajúcim prvkom je však Marvel dizajn. Neprekonateľná inšpirácia pre malých i veľkých, s ktorou dosiahneš nové zážitky a motivujúce úspechy napredovať a robiť túto planétu krajším miestom pre život. Ideš s nami do toho?