Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Obuv • CLIMACOOL

(produkty 28)

Obuv Climacool

Nikomu sa nepáči, keď sa nadbytočne spotí. adidas sa snažil tento problém vyriešiť a podarilo sa mu to. Pripravil totiž obuv, pri ktorej výrobe využíva technológiu Climacool. Climacool udržiava materiál – v prípade obuvi nohy – v chlade a teniskám dodáva potrebnú priedušnosť. Pustí do nich iba toľko vzduchu, koľko je potrebné. Obuv Climacool vďaka tomu vaše nohy nielenže schladí, ale dodá im aj nevyhnutné pohodlie, prevetrá ich a zabráni zápachu. A to je niečo výnimočné.

Rýchlo vpred s obuvou Climacool!

Obuv Climacool je dostupná v rôznych modeloch. Tenisky Adizero Club sú veľmi ľahké a zvládnu aj športy, pri ktorých je potrebné vynaložiť veľkú rýchlosť, ako napr. rýchlostný beh. Sú priedušné, lebo majú sieťovinový povrch s úpravou Climacool. O pevnosť vašich nôh sa postará konštrukcia Sprintframe. Podrážka je odolná vďaka technológii Adiwear, špičku zasa chráni ADITUFF™. Tým pádom vám nehrozia žiadne škrabance. Tlmenie Adiprene+ sa v tomto prípade nachádza až na špičke tenisky.

Tenisky vhodné k vode

Ak vyrážate k vode alebo na loď, tak si so sebou zoberte tenisky Terrex Climacool Sleak Boat. Ich gumená podrážka nezanechá žiadne fľaky. Tenisky majú perforovanú medzipodrážku a gumenú podrážku Traxion, ktorá veľmi dobre odoláva vode. Ľahký materiál Climacool nechýba ani v tomto modeli. Ďalšími teniskami, ktoré patria do radu obuvi Climacool, sú tenisky Terrex Climacool Daroga. Majú rýchlo schnúcu schopnosť, čo znamená, že sú vhodné aj do vlhkejšieho prostredia. S mimoriadne priľnavou podrážkou si môžete byť istí, že sa vám v nich bude dobre stáť aj na vlhkom povrchu. Medzipodrážka z materiálu EVA je odolná voči poškodeniam, vo vnútri tenisiek sa nachádza tvarovaná vložka.

Obuv Climacool pre hráčov golfu

Climacool Cage sú tenisky klasického strihu, určené hlavne hráčom golfu. Predovšetkým sú pripravené na vysoké horúčavy. Stabilitu pri všetkých pohyboch vám zaručí FilmFrame z polyuretánu. Lepšiu trakciu od zeme zabezpečí plocha Swing Plane Traction. Tenisky navyše disponujú vložkou Cloudfoam a podrážkou Puremotion.