alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Disney topánky

 
[70]
Tenisky adidas x Disney Grand Court Minnie Mouse Elastic Laces Top Strap
Tenisky adidas x Disney Tensaur Sport Mickey Hook-and-Loop
Tenisky adidas x Disney Racer TR21 Toy Story Buzz Lightyear
Tenisky adidas x Disney Suru365 Winnie the Pooh Slip-On
Tenisky adidas x Marvel Suru365 Superhero Adventures Slip-On
Tenisky adidas x Disney Racer TR21 Toy Story Woody
Tenisky adidas x Disney Racer TR21 Toy Story Woody
Sandále adidas x Marvel AltaSwim Super Hero Adventures
Tenisky adidas x Disney Vulc Raid3r Slip-On Muppets Hook-and-Loop
Tenisky Superstar
Tenisky Disney Forum 84 Low
Tenisky adidas x Disney Racer TR21
Sandále adidas x Disney Mickey Mouse AltaSwim
Tenisky adidas x Disney Racer TR21
Tenisky adidas x Disney Advantage Muppets Lace
Tenisky adidas x Disney Originals Flex
Tenisky Sarlacc Pit Samba
Tenisky adidas x Disney Superstar 360 X
Tenisky adidas x Disney Originals Flex
Tenisky Disney Superstar 360 X
Tenisky adidas x Disney Advantage Muppets Hook-and-Loop
Tenisky adidas x Disney Suru365 Miss Piggy Muppets Slip-On
Tenisky adidas x Disney Suru365 Muppets Kermit Slip-On
Tenisky adidas x Disney Snow White FortaRun
Tenisky adidas x Disney Mickey and Minnie Tensaur
Tenisky Disney Nizza Platform Mid
Tenisky Superstar 360
Tenisky Disney Superstar 360
Tenisky Nizza Hi RF
Tenisky Disney Forum 360
Tenisky Disney Court Tourino
Tenisky Marvel Super Hero Adventures FortaRun
Tenisky Tensaur Run
Tenisky adidas x Disney Pixar Buzz Lightyear Response Super 2.0
Sandále adidas x Disney Pixar Buzz Lightyear Water
Tenisky adidas x Disney Mickey and Minnie Tensaur
Sandále adidas x Disney Mickey Mouse AltaSwim
Tenisky Disney Superstar 360
Tenisky Superstar 360
Tenisky adidas x Marvel Spider-Man Advantage
Tenisky Disney Nizza Trek
Tenisky Disney Superstar 360
Sandále adidas x Disney Pixar Buzz Lightyear Water
1 / 2
Strana:z 2

Disney topánky plné komfortu a radosti

Nechaj drobca naplno objavovať okolitý svet a dopraj mu k tejto činnosti čo najlepšiu výbavu! Veľmi podstatným elementom pri ničím nerušenom hraní sa vonku je pre detskú nôžku kvalitná obuv. Disney topánky adidas sú ako stvorené na takúto príležitosť. Vyrobené z extra pohodlných materiálov prinesú drobcovým chodidlám nezameniteľný komfort po celý deň. Nech sa s ním budeš šantiť na ihrisku alebo sa vyberiete na spoločnú dobrodružnú výpravu do blízkeho parku. Disney topánky sú zároveň umeleckým dielom pre všetkých fanúšikov postavičiek zo svetoznámych rozprávok. Chutný dizajn vyčaruje úsmev každému juniorovi. Niektoré z topánok sa vyrábajú aj za použitia vysokofunkčného recyklovaného materiálu, čím chceme napomôcť k riešeniu problému s nadbytočným plastom vo svete.

Detské topánky Disney pre aktívne deti

Detské topánky Disney sú ako stvorené pre všetky aktívne deti. K dispozícií sú modely so zapínaním na šnúrky, ale tiež aj kúsky s praktickým našuchovacím dizajnom. Prezúvanie a vyzúvanie tak zaberie len pár sekúnd a pohybové hrátky môžu pokračovať. Kvalitná gumená platformová podrážka bude spoľahlivo tlmiť nárazy detskej nôžky na akýkoľvek povrch, takže sa junior bude môcť dosýta vyskákať. Výnimočne jemná medzipodrážka spevní každý krok a dodá drobcovi pri behaní väčšiu stabilitu. Kožený zvršok je odolný a vydrží aj nápor, ktorý na topánky môžu vyvinúť len rozšantení malí prieskumníci.

Rozprávkové potešenie pre detské nôžky

Pohyb a spoznávanie sveta je pre deti ako soľ na chleba. Zabezpeč svojmu juniorovi rozprávkové potešenie pre jeho detské nôžky s adidas Disney topánkami. Komfort dopĺňa originálny hravý štýl potlače každého páru tenisiek, inšpirovaný nestarnúcim rozprávkovým svetom. Hoci ide o odolné kúsky, hodí sa o ne aj dostatočne postarať. Tým podstatne predĺžiš ich životnosť. Okrem starostlivosti o povrch je dobré po každej intenzívnej aktivite tenisky pekne do sucha vyvetrať. Ak sa chceš vyhnúť zbytočným mechanickým poškodeniam, je fajn ich v čase nepoužívania odložiť do bezpečia. Napríklad kľudne aj do pôvodných obalov.