alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Bežecká obuv na dlhé vzdialenosti

 
[56]
1 / 2
Strana:z 2

BEŽECKÁ OBUV NA DLHÉ TRATE V KOPCOCH AJ ULICIACH

Nadšenci neutíchajúceho behu si prídu na svoje pri bežeckej obuvi adidas na dlhé vzdialenosti. Obľubuješ beh po horách, na cestách či v parkoch miest bez prestávky a dlho? Vo vytrvalostnej bežeckej obuvi adidas objavíš radosť z ľahkosti, odrazu a neutíchajúceho pohybu vpred. Ak uprednostňuješ hladké povrchy, ktoré ti umožňujú prevetrať hlavu a vychutnať si nadšenie z nekomplikovaného pohybu, Solarglide alebo Adistar ti môžu asistovať. Ak ťa láka beh po nerovnomernom náročnom teréne a kopcoch, máme tiež pre teba výber bežeckej obuvi Terrex Agravic či Soulstride. U nás objaví každý fanúšik behania to svoje.

V BEŽECKEJ OBUVI NA DLHÉ VZDIALENOSTI V SUCHU A POHODLÍ

Ak rád behávaš na pevných povrchoch, určite siahni po vytrvalostnej bežeckej obuvi akou je Solarglide či Adistar. Len tak budeš na najlepšej ceste k bežeckému úspechu v pohodlí a dostatkom energie. Funkčné doplnky ako medzipodrážka s technológiou Boost poskytuje skvelý odraz a energiu, rýchloschnúce sieťovinové zvršky zaručujú pohodlie aj v nepriaznivom počasí, zatiaľ čo podrážka z gumy Continental™ sa stará o perfektný záber. Priadza v niektorých zvrškoch obsahuje časť materiálu Parley Ocean Plastic a 50 % recyklovaného polyesteru.

OBUV PRE NADŠENCOV TRAILOVÝCH BEHOV

Pokračuj, predýchavaj dlhú vzdialenosť a užívaj si okolie, aj vďaka obuvi adidas na dlhé trate. Tenisky Terrex ti ponúkajú pohodlie a istotu, že môžeš vyraziť do prírody vďaka ľahkým a priedušným materiálom, ktoré pridávajú vietor do tvojich plachiet. Tenisky na dlhé vzdialenosti sú vyrábané s prihliadnutím na najdôležitejšie parametre tejto aktivity: sú ľahké, pružné, pohodlné a chránia tvoje chodidlá na dôležitých miestach. Majú ľahkú medzipodrážku REPETITOR, bezšvový priliehavý zvršok spevňuje chodidlo v nerovnomernom horskom teréne. Vďaka klinovému jazyku už viac nebudeš riešiť kamienky v teniske. Vychutnaj si dlhotrvajúci beh a dobehni do cieľa spokojne a v pohodlí v bežeckých teniskách adidas na dlhú trať.

0

0