alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pretekárska obuv pre bežcov

 
[80]
Launch 2024 Spring Summer Running adizero image
Launch 2024 Spring Summer Running adizero image
Launch 2024 Spring Summer Running adizero image
Launch 2024 Spring Summer Running adizero image
1 / 2
Strana:z 2

PRETEKÁRSKA BEŽECKÁ OBUV PRE KAŽDÉHO

Pretekárska bežecká obuv adidas patrí medzi obľúbenú obuv pretekárov po celom svete. Vďaka top technológiám a pohodliu dobýjajú bežecké srdcia ľudí po celom svete. Či už sa pripravuješ na preteky alebo chceš zvýšiť efektivitu svojho behu, z ponuky tenisiek adidas si vyberie každý. Objav svoju obľúbenú farebnú kombináciu alebo pár tenisiek pre svoj štýl behu. Trénuj v pretekárskych teniskách z bežeckej kolekcie adidas dosiahni svoj potenciál. Zaži pocit z pretekov aj počas tréningu a spoľahni sa na špičkové technológie.

ŠAMPIÓNI NOSIA PRETEKÁRSKE TENISKY ADIDAS

Správna pretekárska bežecká obuv by mala pri dlhších bežeckých vzdialenostiach poskytnúť pohodlie, dostatočnú podporu a tlmenie. Ak chceš dosiahnuť svoje ciele, záleží na každej sekunde. Špičkový výkon si pýta efektívnu výbavu, ktorá ti umožní nabrať rýchlosť a ľahkosť. Pretekárska obuv na beh adidas je presne taká a budeš v nej môcť prekonávať svoje hranice bez toho, aby ťa niečo rozptyľovalo. Tenisky adidas nosia víťazi behu na dlhé trate a prekonávajú v nich svoje rekordy. Skús prekonať aj ty ten svoj.

V RACING ŠTÝLE SA OBUJ DO ENERGIE A RÝCHLOSTI

Obuj si pretekárske tenisky adidas a priprav sa na úžasnú rýchlosť a energiu aj vďaka dielom ENERGYRODS, ktoré zaisťujú optimálnu tuhosť bez zbytočnej hmotnosti navyše. Môžeš sa pokúsiť posunúť svoje hranice a dosiahnuť nové rekordy. Obuv ponúka skvelé responzívne tlmenie aj vďaka odolným vrstvám peny Lightstrike Pro a poskytuje holistický systém podpory, ktorá ti počas behu dodáva energiu od päty po špičku. Pretekárske tenisky dotvára tenká priľnavá gumená podrážka CONTINENTALTM, ktorá zaisťuje výnimočný záber na mokrom i suchom povrchu. Okrem toho je pretekárska bežecká obuv adidas vyrábaná za pomoci minimálne 50 % recyklovaných materiálov. Patrí to k jednému z našich riešení, ktoré pomáhajú eliminovať plastový odpad.