alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PRE MUŽOV
  • PRE ŽENY
  • DĚTI
  • NOVÉ
  • ŠPORTY
  • KOLEKCIE
  • OUTLET
Tvoj košík je prázdny

Okuliare

 
[12]

Ochrana zraku

Vo veľkých horúčavách si treba dobre chrániť zrak. Je to dôležité, pretože slnečné lúče môžu vašim očiam uškodiť. Preto by ste sa mali na ne dobre pripraviť. To najmenej, čo môžete urobiť, je zaobstarať si kvalitné slnečné ochranné okuliare. Pri ich výbere treba dbať predovšetkým na to, či majú kvalitné sklá, ktoré skutočne dokážu ochrániť vaše oči. Okuliare od adidas sú určené najmä na tréning, pri ktorom by mali byť vaše oči tiež v bezpečí. Ale samozrejme, môžete ich nosiť aj mimo tréningu.

Štýlové adidas okuliare

adidas slnečné okuliare Wayfinder využívajú šošovky technológie Vision Advantage™, ktoré sú odolné voči škrabancom, pretože sú vyrábané z viacvrstvového polykarbonátu. Pozostávajú z ľahkého materiálu a ich výzor dotvára logo adidas Badge of Sport. Okuliare vám sadnú vďaka SPX® rámu, ktorý je flexibilný, a tiež vďaka vankúšikom Double-Snap Nose Pads. Aby sa vám okuliare po tvári nešmýkali, boli vytvorené špeciálne plochy s úpravou Traction Grip™. Budete môcť používať aj vlastné korekčné šošovky RX. Zaoblené a ľahké, také sú ďalšie ponúkané okuliare – adidas okuliare Baboa, ktoré vás dokážu chrániť pred slnkom. Kĺby Quick-Release Hinge™ slúžia na to, aby sa vám pri akejkoľvek príležitosti okuliare nezlomili. Logo adidas je umiestnené na ráme. Model Jaysor je pre zmenu pripravený na váš aktívny pohyb a vaše športové aktivity, pri ktorých zaisťuje, že vám okuliare len tak nepadnú z nosa. Využívaná technológia je rovnaká ako pri predchádzajúcich typoch. Do ulíc sú vhodné zasa modely Strivr, ktoré vynikajú svojím typickým športovým štýlom. Majú guľaté sklá zložené zo spomenutých technológií. S podobným štýlom prichádza aj model adidas Protean. Tieto okuliare sa vám postarajú o čo najlepšie pohodlie a môžete ich nosiť prakticky po celý deň. Ako je vidieť, modelov, z ktorých si môžete vybrať, je dosť. Pamätajte pritom, že adidas si zakladá na využívaní technológií, ktoré okuliarom dodajú patričnú hodnotu a funkčnosť, či už v oblasti ochrany, alebo v oblasti odolnosti.