alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Výpredaj produktov Ultraboost pre mužov

 
[16]
Muži Beh čierna ULTRABOOST_20Muži Beh čierna ULTRABOOST_20

ULTRABOOST_20

Muži Beh

Tenisky Pharrell Williams Ultraboost DNA
Tenisky Ultraboost 21
Tenisky Ultraboost 4.0 DNA
ULTRABOOST DNA
Tenisky Ultra 4D
Tenisky Ultraboost BM
Tenisky Ultra Boost Limited Edition
Tenisky Ultraboost 20 Explorer
Ponožky adidas x UB22 Recycled Crew
Tenisky Pharrell Williams Ultraboost 20
Tenisky Ultraboost 21

Nová úroveň energie vo výpredaji produktov adidas UltraBoost pre mužov

Tenisky zo série adidas UltraBoost v sebe spájajú responzívnu medzipodrážku, ktorá ti dodá pri každom odraze od zeme energiu navyše, s flexibilnou podrážkou, zvyšujúcou komfort a stabilitu na akomkoľvek povrchu. Vo výsledku to znamená, že vo výpredaji produktov adidas UltraBoost pre mužov dostaneš za výnimočné zľavy tenisky, aké vo svete športu nemajú obdoby a ponúkajú úroveň výkonu, ktorej nemožno konkurovať. A ako je pre adidas typické, to všetko je zaobalené do tenisky, ktorá je aj mimoriadne štýlová a púta obdivné pohľady okoloidúcich! Ponuka je skutočne pestrá a vyberie si z nej každý. Nepremeškaj preto výpredaj produktov adidas UltraBoost pre mužov!

Outlet produktov adidas UltraBoost pre všetkých aktívnych mužov

Tenisky adidas UltraBoost sú výsledkom roky trvajúceho a veľmi intenzívneho výskumu, vývoja a testovania. To celé založené na našej túžbe a výzve vytvoriť technológiu, ktorá ponúkne najvyššiu možnú návratnosť energie, čo by bol masívny krok k nášmu dlhodobému cieľu - vytvoriť dokonalú bežeckú tenisku pre mužov každého veku a úrovne bežeckých schopností. Aj v outlete produktov adidas UltraBoost pre mužov nájdeš tenisky, ktoré sú výsledkom tohto nášho snaženia a ktoré ti okrem vysokej návratnosti energie po každom došľape ponúknu úplne novú úroveň komfortu, absolútnu ľahkosť materiálov a odolnosť, vďaka čomu ti tieto tenisky poslúžia aj dlhé roky. Obuj si tenisky, ktoré na nohách takmer nepocítiš, bež dlhšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Tvoje osobáky budú padať jeden za druhým!

Špičkové technológie si zaslúžia dokonalý outfit

To, že sme tenisky, ktoré nájdeš vo výpredaji produktov adidas UltraBoost pre mužov, vytvorili primárne pre športovcov, neznamená, že sme podcenili ich dizajn, práve naopak. Veď by to nebol adidas, keby aj tá technologicky najnabitejšia teniska nebola dizajnovo vyšpičkovaná do dokonalosti. Preto sa môžeš spoľahnúť, že v produktoch adidas UltraBoost z outletu prejavíš naplno nielen svoju rýchlosť, ale so širokou škálou farieb, štýlov a dizajnových prvkov aj svoju osobnosť.