alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Výpredaj tenisiek

 
[602]
1 / 13
Strana:z 13

Dosiahni svoj cieľ v novej obuvi z výpredaja tenisiek adidas

Tenisky patria medzi najdôležítejšie prvky športovej výbavy. Vo výpredaji tenisiek adidas teraz môžeš tento základ získať za lepšie ceny ako kedykoľvek predtým a dopriať si aj niekoľko párov bez výčitiek. Značka adidas je ikonou nielen na atletickej dráhe, ale aj v rámci street módy. Každý pár tenisiek adidas, vrátane outletovej ponuky, je spojením spomínaných technológií s ikonickým štýlom, ktorý je hravo rozoznateľný na prvý pohľad a ktorý milujú ľudia na celom svete. Objav preslávené štýly a dizajnové prvky ako 3-Stripes či Trefoil logo alebo zažiar a upútaj pozornosť v niektorom z atraktívnych retro dizajnov a odvážnych farbieb. Doplniť tak môžeš svoje outfity do mesta, ako aj svoju športovú výbavu, bez ohľadu na to, či si bežcom, tenistom, posilňuješ alebo sa len rád túlaš mestom. Vo výpredaji tenisiek adidas nájdeš skrátka modely, ktoré sú sami o sebe odkazom svetu o tom, kto si, kam smeruješ a čomu veríš!

Outlet tenisiek adidas - komfortne z atletickej dráhy rovno do mesta

Či už sa snažíš skresať sekundy z tvojho osobného rekordu počas intenzívneho behu alebo sa snažíš zdvíhnúť o 5 kilogramov viac, než pri poslednom tréningu, tenisky adidas z outletu sú nabité špičkovými technológiami a navrhnuté tak, aby ti pomohli z tvojho tréningu vyťažiť všetko, čo sa z neho vyťažiť dá. Mimoriadny komfort, ktorý ti dovolí sa sústrediť len na to podstatné, špeciálne technológie v podrážkach, ktoré dodajú každému tvojmu odrazu energiu navyše, či prevencia pred zraneniami, to je len zlomok, čo športové tenisky adidas z tejto akciovej ponuky dokážu! Okrem športu ich využiješ aj na potulky mestom s priateľmi či rýchly životný štýl, kedy komfortná obuv je pre teba veľmi dôležitá. Vo výpredaji tenisiek adidas dostaneš skrátka všetko, čo potrebuješ v jednom modeli – štýlový dizajn, komfortné prevedenie a skvelé funkčné vlastnosti. A navyše v zľave!