alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Výpredaj produktov adidas Ultraboost

 
[12]
športova podkategórie
Cena
€ 71 - € 144
71144
Ženy Beh biela Tenisky Ultraboost 20Ženy Beh biela Tenisky Ultraboost 20

Tenisky Ultraboost 20

Ženy Beh

Ženy Beh biela Tenisky Ultraboost 20Ženy Beh biela Tenisky Ultraboost 20

Tenisky Ultraboost 20

Ženy Beh

Ženy Beh biela Tenisky Ultraboost SUMMER.RDYŽeny Beh biela Tenisky Ultraboost SUMMER.RDY

Tenisky Ultraboost SUMMER.RDY

Ženy Beh

Deti Beh čierna Tenisky Ultraboost 20 RunningDeti Beh čierna Tenisky Ultraboost 20 Running

Tenisky Ultraboost 20 Running

Deti Beh

Ženy Beh čierna Tenisky Ultraboost DNAŽeny Beh čierna Tenisky Ultraboost DNA

Tenisky Ultraboost DNA

Ženy Beh

Zaži nevídanú energiu pri každom kroku s výpredajom produktov adidas UltraBoost

Tenisky adidas s implementovanou technológiou UltraBoost sú tým najlepším spôsobom, ako vyťažiť zo svojho bežeckého potenciálu maximum a ešte niečo k tomu navyše! Každý model bežeckých tenisiek s touto technológiou, vrátane každého jedného páru z výpredaja produktov adidas UltraBoost, kde sú dostupné v mimoriadnych a časovo limitovaných zľavách, je nabitá množstvom vychytávok, ktoré na bežeckom ovále urobia kľúčový rozdiel. Či už sa snažíš poraziť zvyšok štartového poľa alebo osobák, ktorý si zabehol len včera, s teniskami z výpredaja produktov adidas UltraBoost určite nespravíš krok vedľa!

Energia ako nikdy predtým v outlete produktov adidas UltraBoost

Či už bežíš ulicami miest, po tartane alebo po lesnej cestičke, tenisky s technológiou adidas UltraBoost posunú tvoj beh na úplne novú úroveň! Akýkoľvek je tvoj bežecký cieľ, akákoľvek výzva ťa čaká, táto obuv ti pomôže urobiť kľúčový rozdiel v tvojej snahe naplniť svoje ambície. A v outlete produktov adidas UltraBoost ju nájdeš za ceny, ktorým je ťažké povedať nie a bez výčitiek ti dovolia dopriať si aj viacero párov naraz. Okrem výnimočnej medzipodrážky, ktorá pri každom dopade efektívne absorbuje šok a v tom istom momente okamžite odpovedá dávkou energie do odrazu tvojej nohy, čím ťa v každom kroku pri rovnakej námahe urobí rýchlejším, sa môžeš spoľahnúť aj na ultimátnu stabilitu a komfort. V snahe dosiahnúť skvelé bežecké tenisky vôbec sme naozaj vyladili každý detail a do tenisiek zo série UltraBoost implementovali naozaj tie najlepšie dostupné technológie, na ktorých sme pracovali dlhé roky. A práve teraz máš unikátnu možnosť si ich kúpiť v zľave!

Tenisky, ktoré úžasne fungujú aj vyzerajú

Hoci sme venovali návrhom párov tenisiek z tejto série naozaj množstvo energie, nebol by to adidas, keby ich dizajn nestál za to! Preto nájdeš vo výpredaji produktov adidas UltraBoost iba tenisky, kde sme nepodcenili najmenší detail ani z hľadiska dizajnu. V širokej ponuke si určite vyberieš, či už preferuješ tradičné a ikonické dizajnové prvky ako 3-Stripes či Trefoil logo, ktoré milujú ľudia na celom svete, alebo máš radšej odvážnejšie farby, štýly a kombinácie, ktorými upútaš pozornosť. Nenechaj si ujsť outlet produktov adidas UltraBoost a poteš sa unikátnymi modelmi topánok, ktoré už nebudeš chcieť dať dole!