alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Výpredaj produktov adidas Ultraboost

 
[26]
Tenisky adidas Ultraboost DNA x LEGO® COLORS Running
Tenisky Ultraboost 21 x Parley
ULTRABOOST_20
Tenisky Pharrell Williams Ultraboost DNA
Tenisky Ultraboost 20
Tenisky Ultraboost 4.0 DNA
ULTRABOOST DNA
Tenisky Ultra 4D
Tenisky Ultraboost 21
Tenisky Ultraboost BM
Tenisky adidas by Stella McCartney Ultraboost 21
Tenisky Ultraboost 5.0 DNA
Tenisky Ultraboost 20 Explorer
Tenisky Ultraboost 20
Ponožky adidas x UB22 Recycled Crew
Tenisky Ultra Boost Limited Edition
Tenisky Ultraboost 20
Tenisky Ultraboost Slip-On DNA
Tenisky Pharrell Williams Ultraboost 20
Tenisky Ultra 4D
Tenisky Ultraboost 21

Zaži nevídanú energiu pri každom kroku s výpredajom produktov adidas UltraBoost

Tenisky adidas s implementovanou technológiou UltraBoost sú tým najlepším spôsobom, ako vyťažiť zo svojho bežeckého potenciálu maximum a ešte niečo k tomu navyše! Každý model bežeckých tenisiek s touto technológiou, vrátane každého jedného páru z výpredaja produktov adidas UltraBoost, kde sú dostupné v mimoriadnych a časovo limitovaných zľavách, je nabitá množstvom vychytávok, ktoré na bežeckom ovále urobia kľúčový rozdiel. Či už sa snažíš poraziť zvyšok štartového poľa alebo osobák, ktorý si zabehol len včera, s teniskami z výpredaja produktov adidas UltraBoost určite nespravíš krok vedľa!

Energia ako nikdy predtým v outlete produktov adidas UltraBoost

Či už bežíš ulicami miest, po tartane alebo po lesnej cestičke, tenisky s technológiou adidas UltraBoost posunú tvoj beh na úplne novú úroveň! Akýkoľvek je tvoj bežecký cieľ, akákoľvek výzva ťa čaká, táto obuv ti pomôže urobiť kľúčový rozdiel v tvojej snahe naplniť svoje ambície. A v outlete produktov adidas UltraBoost ju nájdeš za ceny, ktorým je ťažké povedať nie a bez výčitiek ti dovolia dopriať si aj viacero párov naraz. Okrem výnimočnej medzipodrážky, ktorá pri každom dopade efektívne absorbuje šok a v tom istom momente okamžite odpovedá dávkou energie do odrazu tvojej nohy, čím ťa v každom kroku pri rovnakej námahe urobí rýchlejším, sa môžeš spoľahnúť aj na ultimátnu stabilitu a komfort. V snahe dosiahnúť skvelé bežecké tenisky vôbec sme naozaj vyladili každý detail a do tenisiek zo série UltraBoost implementovali naozaj tie najlepšie dostupné technológie, na ktorých sme pracovali dlhé roky. A práve teraz máš unikátnu možnosť si ich kúpiť v zľave!

Tenisky, ktoré úžasne fungujú aj vyzerajú

Hoci sme venovali návrhom párov tenisiek z tejto série naozaj množstvo energie, nebol by to adidas, keby ich dizajn nestál za to! Preto nájdeš vo výpredaji produktov adidas UltraBoost iba tenisky, kde sme nepodcenili najmenší detail ani z hľadiska dizajnu. V širokej ponuke si určite vyberieš, či už preferuješ tradičné a ikonické dizajnové prvky ako 3-Stripes či Trefoil logo, ktoré milujú ľudia na celom svete, alebo máš radšej odvážnejšie farby, štýly a kombinácie, ktorými upútaš pozornosť. Nenechaj si ujsť outlet produktov adidas UltraBoost a poteš sa unikátnymi modelmi topánok, ktoré už nebudeš chcieť dať dole!