alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Výpredaj produktov adidas Ultraboost

 
[48]

Zaži nevídanú energiu pri každom kroku s výpredajom produktov adidas UltraBoost

Tenisky adidas s implementovanou technológiou UltraBoost sú tým najlepším spôsobom, ako vyťažiť zo svojho bežeckého potenciálu maximum a ešte niečo k tomu navyše! Každý model bežeckých tenisiek s touto technológiou, vrátane každého jedného páru z výpredaja produktov adidas UltraBoost, kde sú dostupné v mimoriadnych a časovo limitovaných zľavách, je nabitá množstvom vychytávok, ktoré na bežeckom ovále urobia kľúčový rozdiel. Či už sa snažíš poraziť zvyšok štartového poľa alebo osobák, ktorý si zabehol len včera, s teniskami z výpredaja produktov adidas UltraBoost určite nespravíš krok vedľa!

Energia ako nikdy predtým v outlete produktov adidas UltraBoost

Či už bežíš ulicami miest, po tartane alebo po lesnej cestičke, tenisky s technológiou adidas UltraBoost posunú tvoj beh na úplne novú úroveň! Akýkoľvek je tvoj bežecký cieľ, akákoľvek výzva ťa čaká, táto obuv ti pomôže urobiť kľúčový rozdiel v tvojej snahe naplniť svoje ambície. A v outlete produktov adidas UltraBoost ju nájdeš za ceny, ktorým je ťažké povedať nie a bez výčitiek ti dovolia dopriať si aj viacero párov naraz. Okrem výnimočnej medzipodrážky, ktorá pri každom dopade efektívne absorbuje šok a v tom istom momente okamžite odpovedá dávkou energie do odrazu tvojej nohy, čím ťa v každom kroku pri rovnakej námahe urobí rýchlejším, sa môžeš spoľahnúť aj na ultimátnu stabilitu a komfort. V snahe dosiahnúť skvelé bežecké tenisky vôbec sme naozaj vyladili každý detail a do tenisiek zo série UltraBoost implementovali naozaj tie najlepšie dostupné technológie, na ktorých sme pracovali dlhé roky. A práve teraz máš unikátnu možnosť si ich kúpiť v zľave!

Tenisky, ktoré úžasne fungujú aj vyzerajú

Hoci sme venovali návrhom párov tenisiek z tejto série naozaj množstvo energie, nebol by to adidas, keby ich dizajn nestál za to! Preto nájdeš vo výpredaji produktov adidas UltraBoost iba tenisky, kde sme nepodcenili najmenší detail ani z hľadiska dizajnu. V širokej ponuke si určite vyberieš, či už preferuješ tradičné a ikonické dizajnové prvky ako 3-Stripes či Trefoil logo, ktoré milujú ľudia na celom svete, alebo máš radšej odvážnejšie farby, štýly a kombinácie, ktorými upútaš pozornosť. Nenechaj si ujsť outlet produktov adidas UltraBoost a poteš sa unikátnymi modelmi topánok, ktoré už nebudeš chcieť dať dole!