alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Výpredaj produktov adidas Ultraboost pre ženy

 
[21]
Tenisky Ultraboost 20
ULTRABOOST DNA
Tenisky Ultraboost COLD.RDY Lab
Tenisky Ultraboost 21 x Parley
Tenisky Ultra 4D
Tenisky Ultraboost 20 Explorer
Tenisky adidas by Stella McCartney Ultraboost 21
Tenisky Ultra Boost Limited Edition
Tenisky Ultraboost 5.0 DNA
Tenisky Pharrell Williams Ultraboost DNA
Tenisky Pharrell Williams Ultraboost 20
Tenisky Ultraboost 20
Ponožky adidas x UB22 Recycled Crew
Tenisky Ultraboost
Ponožky UB22 Crew
Tenisky Ultraboost Slip-On DNA

Výpredaj produktov adidas UltraBoost pre ženy, ktorý si zamiluješ

Predstav si tenisky, ktoré ťa doslova poženú vpred a dovolia ti bežať dlhšie a rýchlejšie, kým v iných teniskách by si narazila na svoje limity. Znie to ako sci-fi? Nie, to je medzipodrážka Boost, ktorá bola roky vyvíjaná a testovaná, v snahe dosiahnuť optimálnu návratnosť energie po každom došľape. Vďaka tomu ti tenisky z výpredaja produktov adidas UltraBoost pre ženy pomôžu trhať na bežeckom ovále jeden osobný rekord za druhým a dovolia ti zažiť úplne nový zážitok z behu. A to sme ešte ani nespomenuli flexibilnú podrážku, ktorá ti zabezpečí stabilitu na každom povrchu a úplne novú úroveň komfortu, či elegantný, oblý tvar, ktorý upúta pohľady tvojich súperiek. A vieš čo je najlepšie? Že vo výpredaji produktov adidas UltraBoost pre ženy si môžeš vďaka skvelým zľavám dopriať túto obuv za super ceny a bez výčitiek! Obuť rovnaké tenisky, aké nosia aj najväčšie svetové bežecké esá, ešte nikdy nebolo dostupnejšie!

Zdolaj výzvy s teniskami z outletu produktov adidas UltraBoost pre ženy

Beh má byť najmä radosť, aj pri tých najtvrdších tréningoch. Aby to ale bolo možné, potrebuješ na to adekvátnu výbavu, počnúc poriadnymi teniskami. S obuvou z outletu produktov adidas UltraBoost pre ženy určite nespravíš krok vedľa. Poteš svoje nohy energiou navyše, bež tak dlho a tak rýchlo, ako si si nikdy nemyslela, že dokážeš. Vďaka ultraľahkým materiálom navyše v nevídanom komforte. Beh ešte nikdy nechutil lepšie. Neprehliadni outlet produktov adidas UltraBoost pre ženy a nájdi si svoju novú športovú výbavu, ktorú budeš milovať!

Špičková obuv, ktorá nikdy nevyzerala lepšie

Do vytvorenia dokonale funkčnej bežeckej tenisky sme dali naozaj všetko. No rovnako všetko sme dali aj do toho, aby ťa táto teniska aj adekvátne reprezentovala. Preto nájdeš tenisky adidas UltraBoost v širokej škále farieb, štýlov a s mnohými dizajnovými prvkami, aby si si naozaj mohla vybrať obuv, ktorá najlepšie vyjadrí to, kým si. Vo výpredaji produktov adidas UltraBoost pre ženy si skrátka nájde každý to svoje!