Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Peňaženky

(produkty 6)

Peňaženky

adidas vám ponúka na výber aj peňaženky. Môžete si vybrať napríklad peňaženky z radu Linear Core, ktoré sú typom peňaženiek, ktoré vám pri všetkých ďalších nákupoch budú vždy pripomínať vašu obľúbenú značku adidas. Táto peňaženka je jednoduchá a neprekombinovaná, teda presne taká, akú môžete oceniť. Je praktická a nebude vám zavadzať, ale pritom nestratí nič na svojej funkčnosti. Je tvorená šiestimi priehradkami na karty i vreckom na mince. Má aj priehľadné okienko pre váš osobný doklad alebo preukaz, aby ste sa ním mohli preukázať aj bez toho, aby ste ho z peňaženky vyťahovali. Peňaženka je opatrená suchým zipsom a padne presne do vášho vrecka. Určite vás poteší aj to, že pri jej výrobe bol použitý ekologicky šetrný recyklovaný polyester. V neposlednom rade môžete peňaženky z toho radu štýlovo doplniť aj ďalšími kúskami od značky adidas.

Štýlové puzdro

V ponuke nájdete napríklad aj funkčné puzdro 3D z rady adidas Originals na tablety. Tvorí ho 100 %-ný polyuretán a podšívka, ktorá ochranu berie zodpovedne. Vás i vaše okolie zaujme skvostná syntetická koža s 3D potlačou tak krásnou, že máte chuť kúpiť si tablet už len preto, aby ste ho mohli vložiť do tohto puzdra. Grafický vzor s 3-Stripes je spracovaný sofistikovane a dodá vám jedinečný look. K tomu kovové logo trojlístka a máte pred sebou praktickú pomôcku či prípadne darček pre známeho. Neveríte? Kúpte si ho pre seba a presvedčte sa na vlastnej koži! Puzdro navyše môžete zladiť s rovnako dizajnovaným vakom z ponuky adidas.

Puzdro s karabínkou

Pre všetkých z vás, ktorí sa nechcete zapodievať plnými vreckami, vypadávajúcimi kľúčmi alebo stratenými vecami, je v ponuke aj puzdro adidas NMD s karabínkou. Okrem priestoru pre váš mobilný telefón v ňom nájdete vyhradené miesto aj pre mince a ďalšie drobnosti. K tomu aj otvorené zadné vrecko. Minimalistický štýlový dizajn je dotvorený logom NMD, ktoré je umiestnené v prednej časti puzdra.