alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Peňaženky

 
[2]

Praktické a štýlové peňaženky na každodenné používanie

Životný štýl je otázka voľby. Ak sa rozhodneš navonok vyjadriť svoj názor a postoj k životu, zdraviu a k otázkam životného prostredia, peňaženky adidas sú pre teba správna voľba. Väčšina materiálov použitých pri výrobe peňaženiek je totiž vyrobená z recyklovaného materiálu, ktorý šetrí zdroje a eliminuje plastový odpad. Praktický dizajn a atraktívny vzhľadsú samozrejmosťou. Peňaženky sú jedinečné svojím minimalistickým vzhľadom a inovatívnymi detailami, ako je napríklad karabínka.

Peňaženka ako nepostrádateľný doplnok

Doklady a aspoň malý finančný obnos či platobnú kartu potrebuješ mať pri sebe prakticky neustále. Príliš rozmerné peňaženky sú nepraktické a pri športe zavadzajú. Peňaženky adidas sú preto ideálnym riešením. Okrem minimalistického dizajnu ponúkajú dostatočný priestor na doklady, mince i bankovky, aby všetko mohlo byť na jednom mieste. Dostatočný počet priehradiek na karty ti pomôže udržiavať poriadok a systém. Zložená konštrukcia niektorých modelov dáva dostatočný priestor pre prehľadné uloženie platobných kariet a priehľadná priehradka na občiansky preukaz je praktická v situáciách, kedy ho stačí len ukázať. Bankovky a mince sú v peňaženkách adidas v bezpečí. Suchý zips zabezpečí, že zostanú na svojom mieste a zároveň umožňuje rýchly prístup k peniazom. Peňaženky na zips či na suchý zips sú účelné a odolné. Praktická karabínka na jednom z modelov umožňuje pripnutie napríklad zvonka na bundu, takže si šport môžeš vychutnať bez toho, aby ti zavadzala vo vrecku. Oddeliteľný a prispôsobiteľný plecný popruh ti dá zároveň možnosť peňaženku adidas s výrazným kontrastným logom nosiť aj cez plece alebo krížom cez hruď.

Do fitka, do mesta, jednoducho kamkoľvek

Odolné peňaženky adidas sú veľmi praktické, takže ich využiješ každý deň, nech už robíš čokoľvek. Vrecko do mesta s účelným zipsom, ktoré tiež môže slúžiť ako peňaženka, je zároveň šikovnou alternatívou ľadvinky. Vodeoodolná úprava a prispôsobiteľný popruh ti spríjemnia pobyt vonku v akomkoľvek počasí. Smartfón, kľúče, doklady i peniaze, všetko budeš mať na jednom mieste. Minimalistický vzhľad zároveň nechá vyniknúť tvojmu jedinečnému štýlu. Či sa rozhodneš pre peňaženku s logom adidas či pre model s 3-Stripes, vždy sa môžeš spoľahnúť na ich funkčnosť, trvácnosť a kvalitu.