alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas

Personalizované oblečenie a obuv

 
[1228]

Personalizované oblečenie a obuv – keď sa originálnosť nosí

Každý je rád výnimočný a niečím zaujímavý. Oblečenie, ktoré je tvz. personalisable, čiže prispôsobiteľné, je presne také. Výnimočné a zaujímavé. Umiestni svoje unikátne myšlienky, nápady či meno na produkty adidas a vytvor netradičné módne kúsky, ktoré zaujmú každého. Je len na tebe, pre aké personalizované oblečenie a obuv sa rozhodneš. Všetky modely adidas sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, z ktorých mnohé pochádzajú z recyklovaných zdrojov. Výber je skutočne bohatý. Tenisky s koženým zvrškom so zapínaním na šnúrky sú trvácne a odolné a personalizovaný nápis sa na nich bude skvelo vynímať. Personalizované dresy adidas ťa na hracej ploche zase zviditeľnia a dodajú tvojej hre ďalší rozmer. Všetky modely sa vyznačujú kvalitným spracovaním a funkčnými vlastnosťami, ktoré uľahčia a spríjemnia športové tréningy i voľnočasové aktivity. Prispôsob si štýl, pridaj meno či číslo a uži si každý moment hry na maximum.

Vykroč z davu s personalizovaným oblečením a obuvou adidas

Personalizované modely ponúkajú obrovský priestor na vytváranie ojedinelých módnych kúskov, vďaka ktorým nikdy nezapadneš v dave. Využiješ ich v škole, vo fitku, vo voľnom čase, jednoducho vždy a všade, keď budeš mať potrebu vyniknúť a zažiariť. Na lezeckej stene zaujmeš v lezeckých topánkach s anatomicky tvarovanou pätou, ktorá dokonale obopína chodidlo. Na zvršku z mikrovlákien sa bude úžasne vynímať tvoje meno či prezývka a každému bude hneď jasné, s kým má tú česť. Personalizovaná obuv a oblečenie sú nesporne praktické pri školou povinných deťoch. Stačí na topánky, dres či ruksak pridať meno dieťaťa a rodičia sa viac nemusia trápiť so stratenými či vymenenými vecami. Personalizované tričká sú dokonalým darčekom, ktorý urobí radosť každému bez ohľadu na vek či pohlavie. Na personalizované dresy adidas si dokonca môžeš vybrať i mená a čísla slávnych hráčov, ktorí ťa inšpirujú na tvojej ceste za športovými úspechmi. Nechaj svojej fantázii priestor a vytvor originálne personalizované oblečenie a obuv značky adidas, ktoré nemá konkurenciu.