alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Plavecké okuliare

 
[9]
Plavecké okuliare persistar fit unmirrored
Plavecké okuliare persistar fit unmirrored
Plavecké okuliare Persistar 180 Mirrored
Plavecké okuliare Persistar Comfort Unmirrored

Komfortné plavecké okuliare pre veľkých i malých plavcov

Plávanie je jedna z najzdravších foriem pohybu. Má dokázateľne blahodarné účinky na zdravie, spevňuje telo a prispieva k celkovému pocitu pohody. Zrelaxuj sa aj ty a vyber si vhodné okuliare na plávanie, ktoré ti spríjemnia chvíle v bazéne. Vyrobené sú z kvalitných, odolných a trvácnych materiálov a dostupné sú pre športovcov všetkých vekových kategórií. Na výrobu sa používa vstrekovaním tvarovaný polykarbonát či vstrekovaním tvarovaný silikón. Špeciálna úprava Antifog zabezpečí trvalú ochranu pred zahmlením a kúpacie okuliare majú navyše ochrannú vrstvu pred škodlivými účinkami UV žiarenia. Niektoré modely vynikajú 180 stupňovým zorným polom a plochým hydrodynamickým rámom. Plavecké okuliare adidas sú ideálne pre rekreačných plavcov i športovcov, ktorí denne absolvujú náročné tréningy v bazéne.

Okuliare na plávanie pre všetkých

Vodné športy si odteraz môžeš užiť bez obmedzení, aj keď nosíš dioptrické okuliare. Jednoducho si zvoľ tú správnu dioptriu so šošovkami na predpis a nenechaj sa vo vode ničím zastaviť! Cool zrkadlové okuliare na kúpanie majú flexibilnú nosovú časť, ktorú si môžeš upraviť podľa potreby a dvojitý remienok, ktorý pevne sedí na hlave. Štýlové juniorské plavecké okuliare majú praktický jednodielny rám a dvojitý remienok, ktorý sa dá pohodlne upraviť aj jednou rukou. Ich vzhľad pripomína slnečné okuliare, čo určite ohúri každého tínedžera. Luxusné okuliare na plávanie s extravagantne riešenými šošovkami, ťa nesklamú na tréningu a dodajú ti extra dávku štýlu pri hotelovom bazéne. Ak sa chceš na svet dívať cez ružové okuliare, vyskúšaj model s jednodielnym rámom a spoľahlivou úpravou proti zahmlievaniu, určený mladým plaveckým nadšencom. Okuliare plavecké určené pre súťažných športovcov, majú plochý rám tvarovaný okolo očnice, ktorý pohodlne sedí na tvári a neodiera. Univerzálne, perfektne padnúce elegantné okuliare na kúpanie, boli navrhnuté na základe skenov hláv stoviek športovcov. Zdokonaľ si v nich techniku na tréningu a na pretekoch všetkým vytri zrak!

Pripraviť sa, pozor, čľup!

Skoč si do vody v univerzálnych plaveckých okuliaroch zo silikónu a uži si bezstarostné dovolenkové jašenie na kúpalisku. Detské okuliare na plávanie ochránia citlivé detské očká aj na plaveckom výcviku a pomôžu drobcom prekonať strach z ponorenia tváričky do vody. Pretekárske okuliare schválené organizáciou FINA, ťa povzbudia k životnému výkonu na pretekoch a dodajú ti istotu v tréningovom bazéne. Plavecké okuliare adidas sú dokonalým doplnkom na dovolenku, nevyhnutnou súčasťou tréningovej výbavy a spoľahlivou pomôckou pre najmladších plavcov. Spoľahni sa na kvalitu a tradíciu adidas!