alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Plavky Lycra

 
[277]
1 / 6
Strana:z 6

Plavky Lycra príjemne chladia a sú synonymom pružnosti

Je čas ísť na pláž či do bazéna a užiť si vodné radovánky naplno a za každých podmienok. Plavky Lycra totiž nie sú obyčajné plavky. Lycra je mimoriadne elastická a funkčná látka s pružnosťou do všetkých strán. V spojitosti s návrhármi od adidas a technológiami značky tak vznikli skutočne výnimočné bikinové plavky Lycra. Plavky spoľahlivo odolávajú podmienkam, v ktorých vykonávaš svoje obľúbené vodné športy. V prípade plaviek Lycra je samozrejmosťou použitie látky Infinitex Regular Eco. Tá je vysoko odolná proti pôsobeniu chlóru. Vyznačuje sa tiež matným povrchom a výbornou elasticitou pre absolútnu voľnosť pohybu. Niektoré produkty zo sekcie plaviek Lycra sú tiež vyrobené z materiálu, ktorý obsahuje obnovenú priadzu ECONYL®. Neprehliadni kolekciu plaviek Lycra a uži si plávanie naplno!

Plavky Lycra - prispôsobia sa tam, kde to potrebuješ

Pružnosť do všetkých strán možno znie ako klišé, ale ak si raz oblečieš plavky Lycra, pochopíš ten rozdiel. Kolekcia plaviek s označením Amphi je ako stvorená pre univerzálne športovkyne, ktoré obľubujú všetky letné a plážové športy. Ak by sme mohli vypichnúť to najdôležitejšie pri týchto modeloch, bola by to ich všestrannosť. Tieto bikinové nohavičky a vrchné diely sú prísľúbom krásnych letných chvíľ strávených na piesku a vo vode. Ich konštrukcia je navrhnutá špeciálne pre vodné i plážové športové činnosti. Plavky Lycra majú nižší pás a adidas pri ich výrobe použil takzvaný štvormiestne elastický materiál. Ten je prísľubom všestrannosti a tiež toho, že plavky vôbec nebránia pri pohybe a majú efektné bočné diely zo sieťoviny, ktoré sú známe svojou priedušnosťou.

Funkčnosť a elasticita materiálu sú pri plavkách dôležité

Lycra je svojim spôsobom funkčný materiál, ktorý veľmi dobre spracováva teplo a pot. To znamená, že na letnej dovolenke či leňošení na pláži s kamarátmi príjemne ochladzuje, má schopnosť odviesť pot od pokožky a čo je dôležité – na plavkách neostávajú škvrny od potu. Vysoká elasticita materiálu tiež zabezpečuje to, že plavky pri naťahovaní nepúšťajú očká. Aby ti vydržali niekoľko sezón je dobré vedieť, ako sa o ne správne starať. Podrobnejšie informácie ako na to získaš pri konkrétnych produktoch.