alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Plavky Lycra

 
[254]
Plavky Mid 3-Stripes
Plavky Wording
Plavky Badge of Sport
Plavky Melting Salt
Plavky Wording
Plavecké šortky Classic 3-Stripes
Plavky Thebe Magugu (plus size)
Plavky Classic 3-Stripes
Plavky Positivisea 3-Stripes
Plavecké boxerky Mid 3-Stripes
Plavky Iconisea 3-Stripes
Plavky SH3.RO Classic 3-Stripes
Plavecké šortky Short-Length Colorblock
Plavky Tape
Vrchný diel bikín Positivisea Print
Plavecké boxerky Colorblock
Plavecké šortky Graphic
Plavecké šortky Classic-Length Solid
Plavky Parley
Bikiny 3-Stripes
Plavecké boxerky Mid 3-Stripes
Plavky Solid
Plavecké šortky adidas Adventure Wood Wave
Plavecké šortky Short Length Solid
Plavecké boxerky Solid
Plavky SH3.RO Classic 3-Stripes
Bikiny Thebe Magugu
Plavky Colorblock 3-Stripes
Plavecké šortky Very Short Length Color Maze CLX
Plavky Wording
Plavecké šortky Short Length Melting Salt Reversible CLX
Spodný diel plaviek SH3.RO (plus size)
Plavky SH3.RO Big Logo
Plavky Athly V 3-Stripes
Top Positivisea Swim Long Sleeve
Vrchný diel bikín Positivisea Hero
Plavky Thin Straps Branded
Plavky Positivisea 3-Stripes Graphic (plus size)
Plavecké šortky Classic Length 3-Stripes
Plavecké šortky Classic 3-Stripes
Plavky Mid 3-Stripes
Plavecké boxerky Colorblock
Plavecké šortky Classic 3-Stripes
1 / 6
Strana:z 6

Plavky Lycra príjemne chladia a sú synonymom pružnosti

Je čas ísť na pláž či do bazéna a užiť si vodné radovánky naplno a za každých podmienok. Plavky Lycra totiž nie sú obyčajné plavky. Lycra je mimoriadne elastická a funkčná látka s pružnosťou do všetkých strán. V spojitosti s návrhármi od adidas a technológiami značky tak vznikli skutočne výnimočné bikinové plavky Lycra. Plavky spoľahlivo odolávajú podmienkam, v ktorých vykonávaš svoje obľúbené vodné športy. V prípade plaviek Lycra je samozrejmosťou použitie látky Infinitex Regular Eco. Tá je vysoko odolná proti pôsobeniu chlóru. Vyznačuje sa tiež matným povrchom a výbornou elasticitou pre absolútnu voľnosť pohybu. Niektoré produkty zo sekcie plaviek Lycra sú tiež vyrobené z materiálu, ktorý obsahuje obnovenú priadzu ECONYL®. Neprehliadni kolekciu plaviek Lycra a uži si plávanie naplno!

Plavky Lycra - prispôsobia sa tam, kde to potrebuješ

Pružnosť do všetkých strán možno znie ako klišé, ale ak si raz oblečieš plavky Lycra, pochopíš ten rozdiel. Kolekcia plaviek s označením Amphi je ako stvorená pre univerzálne športovkyne, ktoré obľubujú všetky letné a plážové športy. Ak by sme mohli vypichnúť to najdôležitejšie pri týchto modeloch, bola by to ich všestrannosť. Tieto bikinové nohavičky a vrchné diely sú prísľúbom krásnych letných chvíľ strávených na piesku a vo vode. Ich konštrukcia je navrhnutá špeciálne pre vodné i plážové športové činnosti. Plavky Lycra majú nižší pás a adidas pri ich výrobe použil takzvaný štvormiestne elastický materiál. Ten je prísľubom všestrannosti a tiež toho, že plavky vôbec nebránia pri pohybe a majú efektné bočné diely zo sieťoviny, ktoré sú známe svojou priedušnosťou.

Funkčnosť a elasticita materiálu sú pri plavkách dôležité

Lycra je svojim spôsobom funkčný materiál, ktorý veľmi dobre spracováva teplo a pot. To znamená, že na letnej dovolenke či leňošení na pláži s kamarátmi príjemne ochladzuje, má schopnosť odviesť pot od pokožky a čo je dôležité – na plavkách neostávajú škvrny od potu. Vysoká elasticita materiálu tiež zabezpečuje to, že plavky pri naťahovaní nepúšťajú očká. Aby ti vydržali niekoľko sezón je dobré vedieť, ako sa o ne správne starať. Podrobnejšie informácie ako na to získaš pri konkrétnych produktoch.