alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Plavky

 
[430]
1 / 9
Strana:z 9

Plavky

Máte obavy z nakupovania plaviek online? Nemusíte, pretože ak sa zveríte niekomu, kto berie šport vážne, kto podporuje športovcov už dlhé roky a stará sa o ich pohodlie aj v tých najvypätejších chvíľach, zistíte, že to nie je až taký ťažký oriešok. Práve to vám ponúka adidas. Vďaka tomu si môžete vybrať také plavky adidas, aké práve potrebujete.

Predstavy sú realitou

V ponuke adidas nájdete najrôznejšie typy plaviek. Od jednodielnych až po dvojdielne bikiny či tankiny. Pri tom všetkom si predstavte materiál, ktorý je zároveň ekologický a odolný voči chlóru. Používaná priadza ECONYL® je recyklovaná a je súčasťou materiálu Infinitex Fitness Eco. Tento jemný a mimoriadne plochý materiál je presne tým, o čom sa vám donedávna mohlo iba snívať. Predstavte si tiež podšívku, ktorá je strategicky umiestnená na dôležitých miestach. A to stále nie je všetko, pretože si môžete predstaviť aj strih, ktorý pol vyvinutý s ohľadom na váš pohyb vo vode a na to, aby sa dokonale prispôsobil vášmu telu a prostrediu, v ktorom budete plávať. Predstavte si tiež prekrížené ramienka a materiál, ktorý hoci je namočený, stále pôsobí sucho. A všetko to doplňte materiálom, ktorý je z väčšej časti vyrábaný z recyklovaného polyesteru, čo znamená, že plavky sú ekologické. Ešte stále váhate? Už nie je nad čím!

Plavky pre profesionálov

adidas ponúka plavky aj pre súťažných plavcov. Ak sa plávaniu venujete na profesionálnej úrovni, potom dozaista vedie, že pri výbere správnych plaviek zaváži každá maličkosť. Dámske plavky Elite sú nielenže elastické, ale aj poistené páskou, vďaka ktorej sa nevyhrnú ani pri najprudších manévroch vo vode. Plavky Adizero sa zasa prispôsobujú vášmu plaveckému štýlu. Adizero XVIII Breaststroke sú plavky, s ktorými sa vám budú dobre plávať prsia. Adizero XVIII Freestyle majú uzavretý chrbát, čo ocenia plavkyne preferujúce voľný štýl. Pre plavcov sú tu klasické plavky Fitness 3-Stripes pre každodenný tréning, alebo Pro Solid, ktoré sú vysoko odolné voči chlóru.