alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PRE MUŽOV
  • PRE ŽENY
  • DĚTI
  • NOVÉ
  • ŠPORTY
  • KOLEKCIE
  • OUTLET
Tvoj košík je prázdny

Plavky

 
[374]
1 / 8
Strana:z 8

PLAVKY ADIDAS PRÍJEMNE CHLADIA A SÚ SYNONYMOM PRUŽNOSTI

Je čas ísť na pláž či do bazéna a užiť si vodné radovánky. Plavky z ponuky adidas sú mnohotvárne a vyberieš si z celej plejády rôznych štýlov, farieb a materiálov. Okrem toho sa adidas spája aj s rôznymi dizajnérmi a pravidelne prináša unikátne kolekcie plaveckého a plážového oblečenia. Dizajnéri mysleli aj na tvoj top výkon. V adidas nájdeš okrem iného aj kompresný strih, ktorý znižuje odpor vody. Plavky značky adidas spoľahlivo odolávajú podmienkam, v ktorých vykonávaš svoje obľúbené vodné športy a rýchlo schnú. Na ich výrobu sa používa aj materiál Infinitex Regular Eco, ktorý je vysoko odolný proti pôsobeniu chlóru. Vyznačuje sa matným povrchom a výbornou elasticitou pre absolútnu voľnosť pohybu. Niektoré produkty zo sekcie plaviek sú vyrobené aj za použitia obnovenej priadze ECONYL®. Neprehliadni kolekciu plaveckého oblečenia a uži si plávanie naplno!

PLAVKY ADIDAS – PRISPÔSOBIA SA TAM, KDE TO POTREBUJEŠ

Pružnosť do všetkých strán možno znie ako klišé, ale ak si raz oblečieš plavky adidas, pochopíš ten rozdiel. Plavky adidas sú všestranné. Či už potrebuješ šortky, bikiny, jednodielne plavky či rodovo neutrálne plážové a plavecké oblečenie, určite nájdeš to, čo potrebuješ. Konštrukcia plaviek je navrhnutá špeciálne pre vodné i plážové športové činnosti. Vyberieš si z najrozmanitejších strihov a moderných vzorov. Či už sú to malé klasické čierne športové plavky, potlač inšpirovaná prírodou alebo umením a či plážové oblečenie v „glam“ štýle, ktoré neostane nepovšimnuté. Ani na tých najmenších adidas nezabúda a na svoje si prídu aj jednotlivci, ktorí sa potrebujú zahaliť kompletne. Samozrejmosťou je použitie recyklovaných materiálov, čo prispieva k našej snahe eliminovať plastový odpad.

PLAVECKÁ VÝBAVA ADIDAS PRE VŠETKÝCH

Materiály, z ktorého sú plavky adidas vyrobené, sú praktické a funkčné a veľmi dobre spracovávajú teplo a pot. To znamená, že na letnej dovolenke či leňošení na pláži ťa príjemne ochladzujú, rýchlu schnú, majú schopnosť odviesť pot od pokožky a čo je dôležité – na plavkách neostávajú škvrny od potu. Vysoká elasticita materiálu plaveckého a plážového oblečenia tiež zabezpečuje to, že plavky pri naťahovaní nepúšťajú očká. Aby ti vydržali niekoľko sezón, je dobré vedieť, ako sa o ne správne starať. Podrobnejšie informácie ako na to získaš pri konkrétnych produktoch.