alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Podkolienky

 
[34]
Ponožky Milano 16
Ponožky Adi 21
Ponožky Adi 21
Ponožky FC Bayern 22/23 Third
Ponožky Juventus 22/23 Away
Ponožky Arsenal 22/23 Away
Y-3 Knee
Ponožky Performance Weightlifting
Ponožky Adi 21
Ponožky Adi 21
Ponožky Manchester United 22/23 Home
Ponožky Juventus 22/23 Home
Ponožky Arsenal 22/23 Third
Ponožky Arsenal 22/23 Third
Ponožky Ajax Amsterdam 22/23 Away
Ponožky Juventus 22/23 Home
Ponožky Arsenal 22/23 Home
Ponožky FC Bayern 22/23 Away
Ponožky Argentina 22 Home
Ponožky Arsenal 22/23 Home
Ponožky Ajax Amsterdam 22/23 Home
Ponožky Adi 21
Ponožky Milano 16
Ponožky Milano 16
Y-3 Knee
Ponožky FC Bayern 22/23 Home
Ponožky Milano 16
Ponožky Manchester United 22/23 Away
Ponožky Manchester United 22/23 Home

Premyslené riešenia

Človek by neveril, koľko nápadov a riešení sa dá vložiť do dizajnu podkolienok. Už len tým, čo máte na nohách, môžete vyjadriť svoju futbalovú príslušnosť. Pri ktorých slovách začne vaše srdce fanúšika biť rýchlejšie? Real Madrid, alebo Juventus Turín? Manchester United, alebo snáď FC Bayern Mníchov? Vyjadrite svoju príslušnosť výberom podkolienok z dielne adidas. Nehovoriac o tom, že adidas myslel na všetko a podkolienkami to všetko len začína.

Podkolienky od adidas môžete samozrejme využiť aj na vlastné futbalové tréningy a zápasy. Ďalšia vec, pre ktoré podkolienky adidas stoja za to, je ich premyslenosť. Začína už priedušným a rýchlo schnúcim materiálom. Oceníte aj postupne kompresný strih Techfit, pretože adidas vie, ako veľmi sa vaše nohy namáhajú a že si potrebujú uľaviť. Kompresný strih podkolienok spevní klenbu vášho chodidla, zníži vibrácie svalstva a zároveň ho pomáha prekrviť. Nasleduje anatomický dizajn Formotion, ktorý je presne taký, ako prezrádza jeho názov – svojím dizajnom podporuje pohyb. A to tak, že ho kopíruje a prispôsobuje sa tomu, čo vaše chodidlo práve robí. Zabudnite preto na nepohodlné podkolienky a padajúci materiál. Navyše je tu aj konštrukcia prispôsobená špeciálne pravému a ľavému chodidlu, a tiež stielka s čiastočným tlmením či vrúbkovaná manžeta.

Postarajte sa o svoje nohy

Okrem futbalových podkolienok máte k dispozícii aj podkolienky na behanie, vzpieranie alebo akýkoľvek športový tréning. Vaše telo predsa vynakladá námahu a zaslúži si takúto podporu. Pomôže vám napríklad vrúbkovaná podpora klenby a odpruženie na členkoch i špičkách. Sieťovinové plochy pomôžu vášmu pohodliu tak, že odvzdušnia vašu pokožku. Pri vzpieraní sú chodidlá veľmi dôležité, pretože nesú nielen vašu váhu, ale aj váhu toho, čo dvíhate. Je preto najmenej postarať sa o ne vhodnými podkolienkami, ktoré obopnú vaše nohy a budú ideálne do vzpieračských topánok. Takisto sú vyrobené z materiálu zabraňujúcemu vzniku pľuzgierov. Nezabudnite, že chodidlá sú tie, čo vás nielen nosia, ale aj behajú, skáču s vami a pomáhajú vám robiť pohyb. Doprajte im aj vy a postarajte sa o ne podkolienkami od adidas!