alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas

Letné šatky

 
[11]

Letné šatky, s ktorými pozdvihneš svoj štýl na nový level

V teplejšom období určite oceníte letné šatky. Sú vyrobené z jemných materiálov, ktoré sa príjemne hodia na každodenné nosenie v exteriéri aj v interiéri. Sú praktické a stále v móde. Prinesú vám tak nielen pohodlie, ale dodajú vášmu vzhľadu aj štýl. Či už sa chystáte na pláž alebo turistiku, nezabudnite si so sebou zobrať šatku ako pokrývku hlavy. Môže sa vám zísť ako účinná ochrana pred úpalom. Takto použitá letná šatka tiež zabráni, aby sa vám do vlasov dostali rôzne nečistoty. V prípade silného vetra si ju môžete dať cez ústa a poslúži vám aj ako účinná ochrana proti prachu či piesku.

Šály na všestranné použitie

V zimnom období určite každý z nás ocení dobrý teplý šál. Nie je nič lepšie, ako sa doňho poriadne zababušiť a odolávať tak vplyvom chladného počasia. Aj keď vás šál kompletne pred zimou neochráni, ide o skvelý doplnok k ostatnému zimnému oblečeniu. Robustné šály vám spríjemnia chvíle vonku aj v časoch tej najukrutnejšej zimy. Bavlnené šály sú zasa extra príjemné na dotyk. Ochránia váš krk, a zároveň si ich v tom najhoršom môžete dať cez ústa, čím vám pred chladom a vetrom zakryjú aj časť tváre. Ide skutočne o kúsok na všestranné použitie.

Šály a šport

Okrem chladného počasia však existuje ešte aspoň jeden dôvod, prečo sú šály takým obľúbeným kúskom textilu. Ak ste športovým fanúšikom, určite oceníte široký výber šálov svetových futbalových či hokejových mužstiev. Aj takýmto spôsobom môžete podporiť svoj obľúbený tím. V prípade, že ste sami aktívnym športovcom, odporúčame vám vyskúšať niektorý z dostupných nákrčníkov. Ide o kúsok textilu špeciálne navrhnutého na ochranu vášho hrdla pred prechladnutím pri športovej aktivite. Krk býva totiž často odhalený a nechránený voči nepriaznivým klimatickým podmienkam. Nákrčník si jednoducho pretiahnete cez hlavu a máte účinnú ochranu proti chladu, ktorá vám ani v najmenšom nebude brániť pri pohybe.