Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

Šľapky

(produkty 89)
1 / 2
Strana:z 2

Šľapky

Pestrý výber šľapiek adidas vám umožňuje zvoliť si tú správu obuv na každú príležitosť. Najznámejšie a aj svetovo najrozšírenejšie z našich radov sú Šľapky Duramo, ktoré poskytujú komfort pred tréningom aj po ňom. Široký výber šľapiek je doplnený aj o obľúbené žabky Eezay. Vyberať by ste si však mali podľa účelu, na ktorý budete obuv potrebovať. Práve podľa účelu sa totiž vyberajú vlastnosti, ktoré by mali správne Šľapky adidas mať.

Pohodlie a správne vlastnosti

Vybrať si môžete z mnohých dostupných druhov a verzií. Vždy však myslite na to, čo bude hlavným využitím vašich nových šľapiek. Budete potrebovať, aby rýchlo vyschli, alebo aby boli vhodné do sprchy? Potrebuje, aby boli maximálne praktické, alebo uprednostníte elegantný dizajn? Chcete, aby bol popruhový zvršok pevný alebo nastaviteľný, prípadne gumový alebo z iného materiálu? Uprednostníte pohodlie s masážnou stielkou, alebo budete potrebovať obuv na dlhšiu vychádzku? Rozhodujte sa podľa vlastných preferencií a potrieb. Keď viete, na čo konkrétne chcete obuv využívať, ľahšie si vyberiete vhodný tip šľapiek adidas.

Naše základné delenie rozlišuje plávanie, tréning a životný štýl. V kategórii plávanie nájdete typy, ktoré schnú rýchlejšie, často sú vhodné aj do sprchy či priamo do vody. Tréningové Šľapky sú ležérnejšie a pohodlnejšie. Sú skvelou voľbou na uvoľnenie chodidiel po tréningu a k presunom po šatni. Životný štýl v sebe ukrýva aj kúsky Originals. Sú farebnejšie, pohodlnejšie a výraznejšie. Ľahšie sa kombinujú s bežným oblečením, sú vhodné aj na dlhšie prechádzky počas horúcich dní, logo adidas je na nich výrazným motívom.

Žabky

Medzi šľapkami nájdete aj pre mnohých obľúbené žabky. Rada Eezay je skvelou voľbou, ktorá je dostupná v mnohých farebných variantoch tak pre mužov, ako aj pre ženy. Celú ponuku nájdete v kategórii plávanie. Eezay sú okrem svojho jednoduchého a módneho dizajnu aj veľmi pohodlné, majú integrovanú masážnu stielku a vďaka svojej konštrukcii počas chôdze veľmi dobre tlmia otrasy.