Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Slnečné okuliare

(produkty 3)
Cena
€ 69 - € 84

Ochrana a štýl

Slnečné okuliare adidas poskytujú skvelé spojenie štýlu, kvalitných rámov a dobrých ochranných skiel. Rôzne druhy rámov sú vyrábané tak, aby si každý človek dokázal vybrať okuliare, ktoré mu dokonale sadnú. Výber je pestrý, vďaka čomu si na svoje prídu tí, čo hľadajú praktické a odolné okuliare vhodné napríklad na šport, ale aj milovníci značky, ktorí chcú svoj outfit doplniť o funkčný a zároveň krásny doplnok. Vďaka širokej škále technológií používaných pri ich výrobe a dizajnovaní sa môžete tešiť nielen na dizajnový doplnok, ale aj na ľahké, odolné a hlavne pohodlné slnečné okuliare.

Praktický dizajn

Veľkou výhodou sú sklá Vision Advantage™. Tieto sklá poskytujú skvelú ochranu pre vaše oči a zároveň sú vďaka ich výrobe z viacvrstvového polykarbonátu veľmi odolné voči poškriabaniu. Skvelým spojením praktických vlastností a dizajnu pri slnečných okuliaroch adidas sú aj ich rámy SPX® s úpravou Flex Zones. Vďaka nim okuliare nielenže vyzerajú nadčasovo, ale sú aj ľahké a ich rám je veľmi flexibilný. Ak máte problém s ukotvením okuliarov na nose, môžete sa tešiť z vankúšikov Double-Snap Nose Pads. Vďaka tejto technológii sa dajú vankúšiky jednoducho prispôsobiť podľa potreby a tvaru nosa, vďaka čomu sú vzácne pohodlné pri dlhšom nosení a tiež perfektne držia na svojom mieste. Ak ste aktívnym človekom, určite oceníte aj systém protišmykových plôch na spánkoch, ktoré spoľahlivo udržia vaše slnečné okuliare na mieste. Táto technológia sa nazýva Traction Grip™ a nájdete ju napríklad na typoch okuliarov Protean, Wayfinder, Baboa, Jaysor a Strivr.

Štýlový doplnok

Slnečné okuliare adidas sú skvelým doplnkom k outfitu. Ich unikátny dizajn a originalitu ešte podčiarkuje logo adidas Badge of Sport na ráme, ktoré pôsobí nenútene a elegantne dopĺňa celkový dojem. Veľkou výhodou pre každého, kto používa šošovky, je skutočnosť, že pri všetkých slnečných okuliaroch existuje možnosť použiť aj vlastné korekčné RX šošovky, takže pri ich používaní sa netreba obávať skresleného alebo rozmazaného videnia.