alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Športové oblečenie

 
[1895]
adidas Launch 2024 Spring Summer ZNE image

adidas Z.N.E. In the moment

Športové oblečenie prichádza do novej éry. Kolekcia adidas Z.N.E. prináša pohodlie športového oblečenia do každodenného života, aby ti umožnila žiť v prítomnosti, nech už ťa tvoja cesta zavedie kamkoľvek.

Kolekcia športového oblečenia ako oslava športu a životného štýlu

Žijeme v dobe, kedy čoraz častejšie čelíme stresu, rýchlemu životnému štýlu a nedostatku pohybu. Je čas uvoľniť svoju myseľ aj telo, zabudnúť na problémy a vyraziť do „sveta“. Tak vyskoč z gauča a začni si plniť svoje sny. Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Športové oblečenie adidas ti pomôže vyjadriť túto podstatu. Vyjadriť svoju osobnosť. V štýle, ktorý je ti vlastný, a s prednosťami najmodernejších športových technológií. Hovoríme o pohodlnom fitness oblečení, v ktorom môžeš zdolať každú výzvu, vyčnievať z radu alebo sa voľne pohybovať. Pohodlie je sila. Dodá ti odvahu a naštartuje tvoj potenciál. Prepracované strihy rešpektujúce tvoj pohyb, funkčné ľahké materiály, dizajn kombinujúci nové prvky s klasickým lookom značky, reflexné prvky pre tvoju bezpečnosť.

Športové oblečenie a výbava pre teba, od hlavy po päty

My v adidas veríme, že šport je cestou k sebazdokonaľovaniu i nájdeniu svojho pravého, autentického ja. Rovnako autentické by malo byť aj oblečenie, ktoré nosíš. Vyberaj si z ponuky dámskeho aj pánskeho športového oblečenia, ktoré je moderné a vyžaruje športovú DNA každým svojim kúskom. V ponuke nájdeš pánske teplákové bundy, tepláky, tričká, kraťasy, tenisky a pre dámy okrem toho šaty, sukne, klobúky, tašky a ponožky. V kolekcii športového oblečenia sa snúbi športový duch so životným štýlom. Oddychuj a cíť sa pohodlne na pohovke alebo sa stretávaj s kamošmi na štadióne či v parku alebo podnikaj výlety a pikniky v prírode. A to všetko v športovom oblečení adidas!

Univerzálna kolekcia športového oblečenia

Veríme, že šport pozitívne ovplyvňuje kvalitu nášho života . Ak sa chceš sústrediť iba na to podstatné – na radosť z pohybu a štýlový look – v športovom oblečení adidas sa budeš cítiť pohodlne a moderne. Vrstvenie jednotlivých častí oblečenia ti pomôže účinne sa chrániť pred chladom a vetrom a zároveň vyzerať trendovo. Správne zvolené materiály ťa schladia pri nadmernej námahe, v chladnom počasí ťa zas ochránia pred chladom. Neobmedzujú ťa pri pohybe a perfektne sedia.

"