alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PRE MUŽOV
  • PRE ŽENY
  • DĚTI
  • NOVÉ
  • ŠPORTY
  • KOLEKCIE
  • OUTLET
Tvoj košík je prázdny

Sukne a šaty

 
[171]
Ženy Golf zelená Šaty Go-ToŽeny Golf zelená Šaty Go-To

Šaty Go-To

Ženy Golf

1 / 4
Strana:z 4

Sukne a šaty adidas — bezkonkurenčné spojenie štýlu a funkčnosti

Dni sa začínajú predlžovať a vo vzduchu už cítiť letné počasie. Prichádza čas na sukne a šaty. Na prvý pohľad sa môže zdať, že ich využiješ len vo voľnom čase. adidas sortiment ťa však presvedčí, že šaty a sukne môžeš využiť aj pri športe. Pusti sa do výziev naplno a prekonaj samu seba. Aj počas tých najhorúcejších dní budeš vždy v pohode. Zabezpečia to ľahké a vzdušné materiály, ktoré pri výrobe adidas letných šiat používame. Štýlové prevedenie je už len čerešnička na torte.

Ako si vybrať tie správne

Výber letných šiat a sukní ti v adidas uľahčí možnosť filtrovania. Vďaka nemu si môžeš vybrať niektorý zo športov, pre ktorý ich potrebuješ. Či už hľadáš niečo na tenis, golf alebo potrebuješ niečo štýlové na jazdu na skateboarde, z ponuky si určite vyberieš. No pokojne v nich môžeš vyraziť stráviť pekný letný večer s priateľmi na terase v obľúbenom podniku. V ponuke adidas máme totiž okrem tých športových aj voľnočasové. Na výber máme v našom sortimente rôzne strihy a dĺžky. Môžeš si tak vybrať presne podľa svojich predstáv. Je už len na tebe, či uprednostníš tričkové alebo tielkové šaty, minisukne či naopak maxisukne. A ak sa náhodou počas večera ochladí, nevadí. Vyrieši to dlhý rukáv alebo iný kúsok oblečenia z nášho sortimentu. Zároveň vieme, že pri niektorých športoch potrebuješ, aby ti niekto kryl chrbát. Aj v tom sa môžeš spoľahnúť na sukne z našej ponuky, ktorých súčasťou sú aj kompresné vnútorné legíny.

V pohode v každej situácii

Pri voľbe materiálu dbáme na to, aby bol jemný a vzdušný a teda ťa v ničom neobmedzoval. Rovnako dbáme na to, aby odvádzal nadbytočnú vlhkosť od tvojej pokožky a ty si sa tak mohla plne sústrediť len na svoj výkon. No šaty a sukne z dielne adidas majú aj niečo naviac. Vďaka ich štýlu budeš neprehliadnuteľná.