alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PRE MUŽOV
  • PRE ŽENY
  • DĚTI
  • NOVÉ
  • ŠPORTY
  • KOLEKCIE
  • OUTLET
Tvoj košík je prázdny

Supernova

 
[54]
1 / 2
Strana:z 2

Bež rýchlejšie a dlhšie než kedykoľvek predtým s bežeckou obuvou a oblečením Supernova

Kolekcia adidas Supernova, to je oblečenie a obuv prevažne pre bežcov, ktorí to so svojimi bežeckými ambíciami myslia vážne. Najvyššie kvalitatívne štandardy a najmodernejšie technológie, ktorými je bežecká obuv Supernova vybavená, ti zabezpečia nielen pohodlný došľap, ale vďaka responzívnej podrážke ti vrátia časť energie späť, čím zrýchlia a predĺžia každý tvoj bežecký krok. Špecializované oblečenie Supernova ťa zase ochráni a podporí v akýchkoľvek podmienkach, či už v chladnom daždivom počasí alebo počas horúcich letných dní. Akékoľvek sú tvoje ciele, bežecká obuv a oblečenie Supernova ti pomôže dosiahnuť tvoje ciele a zabehnúť dlhšie vzdialenosti, než si vôbec dokážeš predstaviť.

adidas Supernova Plus – zdokonalené pohodlie pre lepší výkon

Tenisky adidas Supernova+ budú tvojim najlepším parťákom počas dlhých tréningových behov. Vybavili sme ich totiž jednou z našich najpokročilejších technológií, medzipodrážkou s tlmením Bounce a Boost. Vďaka drobným vzduchovým vankúšikom v nej bude každý tvoj došľap odmenený energiou navyše v každom tvojom kroku, čo sa prirodzene odrazí na tvojej rýchlosti a výdrži na trati. Čím viac energie do kroku vložíš, tým ti responzívna medzipodrážka Boost viac energie vráti. Všetky tenisky adidas Supernova plus sú navyše veľmi stabilné, takže ti dovolia sústrediť sa len na tvoj výkon a vynikajú aj ľahkosťou. Zvršok tenisiek Supernova+ tvorí mechanicky tkaná priedušná sieťovina, ktorá spevňuje chodidlo vo všetkých smeroch. Splň si svoje ciele a predsavzatia. Vitaj vo svete behu.

Oblečenie Supernova pre tých, ktorí chcú zlepšiť svoj osobák

Tenisky sú najdôležitejšou časťou výbavy bežca, no ignorovať preto zvyšok vybavenia by sa mohlo nepekne prejaviť na tvojom cieľovom čase. Preto je súčasťou kolekcie Supernova aj štýlové oblečenie, od šortiek a legín, až po tielka, tričká a bundy. Vďaka ľahkým a priedušným materiálom, ktoré efektívne odvedú pot a vlhkosť, budeš počas každého behu v maximálnej pohode, rýchly, sebavedomý a pripravený popasovať sa s akoukoľvek prekážkou.