Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

adidas Supernova

(produkty 108)
1 / 3
Strana:z 3

adidas Supernova

adidas Supernova je kolekcia obuvi a oblečenia, ktorá je určená najmä milovníkom behu. Vďaka širokej škále produktov v tejto kolekcii si vhodnú športovú výbavu nájde každý. adidas Supernova totiž ponúka všetko, čo k behu potrebujete. Nájdete tu oblečenie i obuv, ktoré zodpovedajú tým najvyšším kvalitatívnym štandardom a pri behu vám poskytnú potrebný komfort.

Zažite skutočne pohodlný beh

Bežecká obuv je tou najdôležitejšou časťou bežeckej výstroje každého športovca, či už sa jedná o rekreačného bežca, alebo o profesionála. Táto kolekcia bežeckých tenisiek vám prináša skutočne výnimočnú kombináciu pohodlia a kvality, vďaka čomu bude váš beh príjemný, zdravý a efektívny. Tenisky adidas Supernova sú vytvorené z kvalitných materiálov. Majú prvotriedne tlmenie, ktoré zaisťuje, že váš beh bude šetrný k vašim kĺbom a energeticky úsporný. Priľnavá podrážka zasa zaručí bezpečnosť behu aj v nepriaznivom počasí a zabráni pošmyknutiam na klzkom povrchu. Vaše nohy určite ocenia aj priedušnú vrchnú časť tenisky. Rozhodne pomôže nepremokavá podšívka, zaisťujúca pohodlný beh aj v daždi či po snehu.

Oblečte sa do každého počasia

V kolekcii adidas Supernova nájdete aj oblečenie, ktoré sa vyznačuje vysokou kvalitou využitých materiálov. Široká škála oblečenia vám zaistí, že budete dobre oblečení v akejkoľvek situácii. Kolekcia adidas Supernova ponúka produkty, ktoré vás podržia, nech už beháte kdekoľvek a kedykoľvek, a to najmä vďaka použitým materiálom a technológiám, ako napríklad Climacool. Priedušné, rýchlo schnúce, vodu odpudivé materiály a praktické strihy vám dodajú maximálny bežecký komfort a prinesú efektívny pohyb.

Skvelý dizajn a kvalita pre všetkých bežcov

Produkty adidas Supernova vám okrem kvality ponúkajú aj jedinečný dizajn, vďaka ktorému budete môcť vystúpiť z radu a pri behu budete vždy vyzerať dobre. Pre mnohých ľudí je aj pri športovaní veľmi dôležitý vzhľad. Ak k nim patríte, tak určite oceníte štýlové oblečenie adidas Supernova. Vďaka veľkému množstvu produktov v tejto kolekcii si určite nájdete presne to, čo vyhovuje práve vám a vašim bežeckým predstavám a potrebám.