alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Tepláky a nohavice na behanie

 
[549]
Tepláky Adicolor Essentials Slim
Tepláky Entrada 22
Tepláky 3-Stripes
Tepláky Entrada 22
Tepláky Adicolor Classics Primeblue SST
Tepláky Adicolor Classics 3-Stripes
Tepláky Essentials French Terry Logo
Tepláky Essentials French Terry 3-Stripes
Tepláky Adicolor Classics Beckenbauer Primeblue
Tepláky Tiro 21 Training
Tepláky Adicolor Classics Primeblue SST
Tepláky Essentials French Terry 3-Stripes
Tepláky Entrada 22 Presentation
Tepláky Entrada 22
Tepláky Adicolor Trefoil
Tepláky Essentials French Terry Logo
Tepláky Pintuck (rodovo neutrálne)
Tepláky Tricot SST
Tepláky Disney Mickey and Friends
Tepláky Real Madrid Condivo 22 Training
Tepláky Adicolor Essentials Trefoil
Tepláky Adicolor Essentials Trefoil
Tepláky Adicolor SST
Tepláky Tiro Essential
Tepláky
Tepláky Adicolor Classics Lock-Up Trefoil
Tepláky Adicolor Essentials Trefoil
Tepláky Tiro 21 Sweat
Tepláky Adicolor Classics 3-Stripes
Tepláky Adicolor Essentials Trefoil
Tepláky Run Icons 7/8 Soft Shell Running
Tepláky Tiro 21 Training
Tepláky Entrada 22 Training
Tepláky Adicolor Trefoil Plisse
Tepláky Adicolor Essentials Trefoil
Tepláky Entrada 22 Presentation
Tepláky Tiro Essential
Tepláky Adicolor Classics Firebird Primeblue
Tepláky Reveal Material Mix
Tepláky Entrada 22 Training
Tepláky Tiro 21 Training
Tepláky Adicolor Contempo (rodovo neutrálne)
Tepláky adidas Sportswear Future Icons 3-Stripes Regular Fit
1 / 12
Strana:z 12

Tepláky a nohavice na behanie adidas uľahčia aj najnáročnejší tréning

Kto povedal, ako má vyzerať beh? Že musíš mať legíny alebo šortky pre najlepšiu aerodynamiku? Že musíš nosiť vlasy v drdole, alebo behávať ráno na lačno? Beh je jedna z najprirodzenejších vecí, ktoré môžeme v živote robiť. Mali by sme sa pri nej cítiť čo najpríjemnejšie a najpohodlnejšie. A preto prichádzajú na scénu tepláky. Extravangantné alebo obyčajné, šik alebo layback. Každopádne však pohodlné. Väčšina našich teplákov je vyrobená z jemného francúzskeho froté, ktoré je neskutočne mäkké. Primiešavaním rôzneho pomeru iných materiálov získavame látku, ktorá si udržiava mäkkosť, ale zároveň rýchlo odvádza pot. Tým ťa nohavice na behanie udržujú v suchu a dávajú ti pocit sviežosti aj po niekoľkých kilometroch.

Spodky sú ideálne aj na sedenie pred televíziou

Kto by odolal a nenosil doma tie najpohodlnejšie tepláky? Predsa aj pri sedení pred televíziou a hltaním desiatej časti seriálu, alebo hernom maratóne s chceš cítiť čo najpríjemnejšie. Jednoduché šedé alebo čierne spodky, ktoré nájdeš v našej ponuke sú ideálne presne na tieto príležitosti. A ak sú tvojou druhou kožou, nenechaj sa obmedzovať a vezmi si ich skutočne kamkoľvek. Do práce či školy? Prečo nie. Ide predsa o tvoje pohodlie! Vtedy si môžeš vybrať z mnohých našich vzorov, alebo ikonické tepláky so vzorom 3-Stripes, o ktorých niekto nemôže povedať, že nie sú štýlovým kusom. Ak ich navyše skombinuješ s teplákovou bundou, vznikne ti ladiace oblečenie, za ktoré sa nebudeš hanbiť nikde!

Pohodlie pre malých aj veľkých

V našej ponuke nájdeš spodky a teplákové súpravy pre každého. Dámske, pánske a aj niečo pre najmenších! Tepláky a bundy pre deti sa vyznačujú okrem tradičných 3-Stripes aj veselými farebnými kombináciami, a hodia sa na prechádzky alebo kočíkovanie v chladnejšom počasí. Neznamená to však, že by boli o čosi menej vhodné na šport. Práve naopak, vďaka látke a dobrému strihu dávajú deťom možnosť baviť sa a pritom rozvíjať svoje danosti, zatiaľ čo ich drží v teple a suchu.