adidas

Tepláky

(produkty 216)
1 / 5
Strana:z 5

Tepláky na každú príležitosť

Výber pohodlných a vhodných teplákov môže byť často problematický. Aby vám dokonale sedeli pri každom pohybe, musíte si najprv ujasniť, na čo ich budete potrebovať. Pokiaľ na tepláky chcete nazerať ako na imidžový doplnok vášho šatníka, potom určite siahnite po kúskoch Originals. Ak sa však obzeráte po tréningovom oblečení, práve pri ňom je dôležité, aký typ teplákov si vyberiete.

Technológie pomáhajú s výberom

Pokiaľ chcete využívať svoje tepláky na viac druhov športu, prezrite si špičkové adidas technológie, ktoré sa v nich využívajú, aby vám pomohli pri podaní špičkového výkonu. Napríklad technológia Climacool vás lepšie udrží v suchu vďaka priedušnému materiálu a dodá vám príjemný chladivý pocit. Technológia Climalite sa zasa sústredí hlavne na odvádzanie potu a udržanie pocitu sucha za každých podmienok. Okrem technológií si môžete vybrať aj tepláky na konkrétny účel. Výborným príkladom sú obľúbené nohavice Pro Madness, ktoré sú doslova vyrobené a navrhnuté pre hráčov basketbalu. Ďalším vhodným modelom sú tepláky Tan Training, navrhnuté pre futbalový tréning. Tieto tepláky nebránia v pohybe, správne sedia a ich unikátny strih bol vytvorený tak, aby sa vám prispôsobili pri najčastejšie opakovaných pohyboch počas hry.

Aj tvar je dôležitý

Na športoviskách môže rozhodovať každý detail, preto si môžete zvýšiť šance na zlepšenie svojho výkonu aj unikátne tvarovaným strihom, ktorý lepšie sadne na vaše koleno. Ak máte záujem o celodenné oblečenie, sú k dispozícii aj mimoriadne pohodlné bavlnené tepláky pre vás či vaše deti, ktoré vás nielenže neobmedzujú v pohybe, ale zároveň aj krásne formujú postavu. Ženy venujúce sa športu si môžu vybrať zo širokej škály tvarov a strihov. Majú na výber od úzkeho strihu tesne obopínajúceho stehná a lýtka až po voľnejšie modely či unikátne návrhy od Stelly McCartney.

Ekologické uvažovanie

Aby sme pomohli planéte, venujeme sa aj ekologickým aktivitám. Na výrobu teplákov sa preto používa aj recyklovaný polyester. Okrem toho, v spolupráci so spoločnosťou Better Cotton Initiative pomáhame svetu v ekologickejšom pestovaní bavlny.