alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

KOLEKCIA TOKYO

 
[55]

READY FOR SPORT: SKÚSME TO ZNOVA

Šport je o radosti. O optimizme. A hlavne o tom vytrvať a nevzdávať sa. Kolekcia TOKYO je plná výrazných ružových tenisiek, v ktorých všetci športovci adidas demonštrujú svoju nezlomnú vôľu.

Som tu, aby som behala. A pôjdem naplno za svojím cieľom.

Shaunae Miller-Uibo (200 m/400 m)

1 / 2
Strana:z 2

KOLEKCIA TOKYO ODVÁŽNA KOLEKCIA TENISIEK, KTORÁ OSLAVUJE ŠPORT

Kolekcia TOKYO vo výraznej ružovej dáva športovcom silu vrátiť sa znova na vrchol. Táto žiarivá farba vzdáva hold Tokiu a jeho novým bežeckým tratiam a streetovej kultúre.

SKÚSME TO ZNOVA: PRÍBEH NÁDEJE A ODOLNOSTI

V kolekcii TOKYO špičkoví športovci a športovkyne Katie Ledecky, McKenzie Coan, Stefanos Tsitsipas, Shaune Miller-Uibo, Caroline Dubois, Miho Nonaka, Shoko Ota a Maicel Uibo tvoria zjednotenú komunitu, ktorej cieľom je inšpirovať ďalšiu generáciu, aby nasledovala svoje ciele.