alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Tokyo Collection

 
[232]
Rozsah veľkostí
Cena
€ 12 - € 280
12280
1 / 5
Strana:z 5

KOLEKCIA TOKYO: ŠPORTOVÉ OBLEČENIE NA RÔZNE DISCIPLÍNY

Kolekcia Tokyo bola navrhnutá ako oslava inkluzivity a komunity, dvoch najväčších hodnôt vo svete športu. Čerpá zo 70 rokov inovácií adidas a spája naše najpokrokovejšie technológie a produkty, ako napríklad Avanti Spike, adidas 4DFWD, Barridace a Ultraboost 21. Výsledkom je výber obuvi a oblečenia na každý šport, pre každý tím a každého atléta v červeno-bielo-čiernom dizajne, ktorý symbolizuje naše dedičstvo vo vývoji špičkových kúskov. Naprieč 17 disciplínami na teba čaká 85 modelov na ľahkú atletiku, vzpieranie, box, tenis, volejbal, basketbal, cyklistiku a skejtbording. Tak sa pridaj k nám a dosiahni svoje ciele.

TRÉNUJ A SÚŤAŽ V OBUVI, OBLEČENÍ A FANÚŠIKOVSKEJ SÚPRAVE

Vrcholom kolekcie Tokyo je ponuka obuvi na rôzne športy, ktorá je zatiaľ najväčšou v histórii adidas. Jej podstatou je inkluzívnosť, čo posúva komunitu stále vyššie a vyššie. Všetky siluety majú červeno-bielo-čierny dizajn, pričom práve červená symbolizuje dedičstvo inovácií adidas. Prvýkrát sú jej súčasťou nové skejterské tenisky s názvom Tyshawn po Tyshawnovi Jonesovi. Nájdeš v nej aj technológiu adidas BOOST na neuveriteľnú obnovu energie, diely EnergyRods v bežeckých teniskách na stredné vzdialenosti ako adizero adios Pro 2 a medzipodrážku 4D na optimálny pohyb, tlmenie a stabilitu. Kopačky X Speedflow sa zas vyznačujú konštrukciou Carbon Fibre Speedframe na bleskovú akceleráciu. Kolekcia Tokyo tiež ponúka oblečenie na tréning aj súťaže pre mužov aj ženy. Je vyzbrojené technológiou HEAT.RDY, ktorá sa stará o priedušnosť a odvádzanie vlhkosti. Či už si vyberieš tričká, šortky, legíny alebo športové podprsenky, všetky ti pomôžu sústrediť sa a prekonať svoje rekordy. A keď budeš chcieť reprezentovať svoj národný tím, naše fanúšikovské súpravy ukážu tvoju vášeň pre šport a vďaka svojmu funkčnému dizajnu sa nestratia v uliciach, na ihrisku ani dráhe. Zdobia ich dekonštruované národné symboly a ich štýl reflektuje našu individualitu, čím oslavuje hodnoty, ktoré nás spájajú.