alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PRE MUŽOV
  • PRE ŽENY
  • DĚTI
  • NOVÉ
  • ŠPORTY
  • KOLEKCIE
  • OUTLET
Tvoj košík je prázdny

Ultraboost 21

 
[47]
Vysokofunkčné tenisky Ultraboost 21 vynikajú progresívnym dizajnom a jedinečnými vlastnosťami, ktoré si isto zamiluješ. Vďaka špeciálnej technológii Boost sa ti pri behu vráti späť vynaložená energia a sila pokračovať ďalej.

Tenisky Ultraboost 21 sú poslom budúcnosti

Ich progresívny dizajn, najmodernejšie technológie a dôraz kladený na ekologické riešenia, z nich robí obuv zajtrajška. Túžiš po teniskách, ktoré ťa pri behu podržia, keď už nevládzeš bežať ďalej? Ultraboost adidas sú najlepšia voľba. Vďaka responzívnej medzipodrážke Boost, do ktorej sme pridali viac vzduchovej výplne, sa ti pri každom kroku obnoví energia a zabezpečí plynulosť pohybu. Inými slovami, čím viac energie do behu vložíš, tým viac sa ti vráti. Tenisky adidas Ultraboost sa nesú na podrážkach z ľahkého materiálu či na podrážkach vyrobených z gumy. Na výber je množstvo farebných kombinácií a zvrškov. Zvršok Primeknit chodidlo dokonalo obopne a dodá nohám stabilitu, odolný ripstop chodidlá spevní a zvršky vyrobené z kombinácie sieťoviny a tkaného materiálu pri behu príjemne ochladia. Vyraz na svoj ranný beh v teniskách zajtrajška Ultraboost 21 adidas už dnes!

Tenisky adidas Ultraboost 21 sú najlepším parťákom na beh

Nenechajú ťa totiž v štichu, ani keď už nevládzeš. Neskutočná responzivita ti dodá energiu a vráti ťa späť do hry vždy, keď to chceš vzdať. Ak ti pri behu neprekáža ani daždivé počasie, siahni po teniskách s vodoodpudivým zvrškom. V horúcich dňoch ťa ochladí model špeciálne vyvinutý na beh pri vysokých teplotách. Tenisky Ultraboost však nie sú len nabité technológiami. Naši dizajnéri im prepožičali atraktívny look, ktorý sa nestratí na športoviskách ani v uliciach mesta. Tieto tenisky posunú na vyšší level tvoj osobný štýl aj bežeckú techniku. A to, že sú vyrobené zväčša z recyklovaných materiálov nezaťažujúcich planétu, to je bonus navyše.

Dobežania, priatelia!

Tenisky adidas Ultra Boost sú ideálne na všetky druhy behu. Ak sa chystáš na maratón, určite si ich nezabudni pribaliť do tašky. Bežecké tenisky Ultraboost 21 ti dodajú energiu dobehnúť do cieľa!