alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Tričká s potlačou

 
[424]
Tričko FARM Rio Graphic
Tričko Disney Mickey and Friends
Tričko adidas Originals x André Saraiva
Tričko Reveal Essentials
Tričko Reveal Essentials
Tričko Graphic Camo
Tričko Graphics Mellow Ride Club 3-Stripes
Tričko Reveal Essentials
Tričko Graphic Stoked Fish
Tričko FARM Rio Graphics (plus size)
U GFX LS TEE
Tričko Manchester United DNA Graphic
Tričko Badge of Sport Courts Graphic
Tričko Athletic Club
Tričko adidas Originals x André Saraiva
Tričko 3-Stripes Camo
Dres adidas Rekive Graphic
Tričko Manchester United
Tričko
Dres Graphics Mellow Ride Club Long Sleeve
Tričko Athletic Club
Tričko adidas Originals x André Saraiva
Tričko Happy Earth
Tielko FARM Rio
Tričko (plus size)
Tričko Graphics Mellow Ride Club 3-Stripes
Tričko adidas x LEGO® Graphic
Tričko FARM Rio Graphic
Tričko Cycling Graphic
Tričko 3-Stripes Camo
Dres Graphics Mellow Ride Club Long Sleeve
Tričko adidas x LEGO® Graphic
Tričko Got You Shook Graphic
Tričko Essentials BrandLove Logo
REG T-SHIRT
Tričko Friends of Nature Club Short Sleeve
Tričko Berlin Graphic
Tričko Slept on Graphic
TSHIRT CROP AOP
Tričko Arsenal Graphic
Tričko Designed for Movement AEROREADY HIIT Slogan Training
Tričko AEROREADY Tennis Graphic
Tričko Cycling Graphic
1 / 9
Strana:z 9

Originálne tričká s potlačou, v ktorých nezapadneš v šedivom dave

Biele, červené, ružové, čierne, modré, s rukávom dlhým či krátkym, na ramienka, s obrázkom alebo nápisom? Stačí si len vybrať! Ponúkame ti široký sortiment oblečenia, ktorý tvorí súčasť každého bežného dňa a hodí sa doslova k akémukoľvek outfitu. So správnym tričkom s potlačou môžeš vyjadriť svoju osobnosť a nemusíš si vyberať medzi kvalitou, cenou či dokonalým dizajnom. Ponúkame ti všetky tieto kritériá v jednom jedinom produkte. Na svoje si s nami prídu muži, ženy aj deti. 

Unikátne, vtipné, funkčné tričko s potlačou 

adidas má pre teba výber zo stovky rôznych tričiek, či už na každodenné nosenie alebo na rôzne druhy športu. Vieš si vybrať z veľkého množstva farieb a kategórií. Tričká s potlačou sú veľmi nápadité, hravé, poskytujú maximálne pohodlie, a nájdeš medzi nimi aj tričká inšpirované slávnymi športovcami. Ako napríklad tričko, ktorým sme sa zamerali na najslávnejších basketbalistov. Objavíš medzi nimi aj tričká s potlačou, ktoré svojou osobitosťou odkazujú na výnimočný štýl každého z vás. Práve vďaka nim môžeš ty či ktokoľvek iný naplno vyjadriť svoju jedinečnú osobnosť. Každé tričko s potlačou má originálny dizajn, no na každom nájdeš aj dôvtipne vyobrazené naše logo. A v neposlednom rade ti ponúkame aj unikátne kúsky, ktoré vznikli v spolupráci so skvelými módnymi návrhármi z celého sveta. Spolu s nimi dlhodobo spájame štýl a umenie módy s našou funkčnosťou a originalitou. 

Objav dokonalú súhru štýlu a kvality

Okrem originality a výnimočného dizajnu ti prinášame  aj mimoriadnu kvalitu. Ponúkame výber tých najkvalitnejších tričiek s potlačou pre všetky vekové kategórie, pre ženy, mužov aj deti. Rovnako aj rôzne veľkosti a typy tričiek, ktoré sa hodia na rôzne príležitosti a aktivity, bez ohľadu na to, čomu sa venuješ. Nechaj vyniknúť svoju osobnosť so značkou adidas a uži si šport aj voľný čas v dokonalom pohodlí, ktoré ti zabezpečia perfektný strih a skvelé materiály.