alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Khaki bundy

 
[85]
1 / 2
Strana:z 2

Khaki bundy: verný spoločník do každého počasia

Vo všeobecnosti, khaki bundy by mali mať svoje zastúpenie v každom šatníku. Obzvlášť ak ide o značku adidas, ktorá sa vyznačuje dlhoročnou tradíciou či už po vizuálnej alebo funkčnej stránke. Túto nesmrteľnú vojenskú farbu si okamžite zamiluješ aj vďaka tomu, že ju budeš vedieť kombinovať s rôznym druhom oblečenia. Či už to bude čierna, žltá, červená alebo modrá farba, zelené bundy adidas ti zaručia, že budeš vždy za hviezdu.V širokej ponuke navyše nájdeš khaki bundy vhodné na športové aktivity, ale aj také, ktoré sú použiteľné na každodenné nosenie do práce či do školy. Nemusíš sa teda obmedzovať na činnosť, ktorú práve vykonávaš. Navyše pokrývajú všetky ročné obdobia – od jari až po zimu. Ponuka je naozaj pestrá: ľahké vetrovky, prešívané bundy, ale aj zateplené modely s vysokým golierom vhodné na chladné a dlhé večery.

Variabilita a štýl – to sú zelené bundy adidas

Nahliadni do výberu khaki búnd adidas a zvoľ si taký model, ktorý bude spĺňať presne tvoje požiadavky, predstavy, ale aj potreby. Či už to bude strih skrátený, vhodný pri priaznivejšom počasí, alebo strih predĺžený je len a len na tebe. Spomínaný predĺžený strih oceníš napríklad pri vytrvalostnom behu za zhoršeného počasia. Funkčné prvky a savý materiál ťa zase ochránia pred prechladnutím, čo využije nejeden zanietený športovec. Pred neočakávanou spŕškou z nebies ťa ochráni kapucňa, ktorá je aplikovaná na mnohých modeloch. Je už potom na tvojom uvážení, či uprednostníš variant "s" alebo "bez". Odľahčené zelené bundy adidas budú skvelou voľbou pri prechádzke mestom alebo prírodou. Použité materiály sú mimoriadne pohodlné, čo je zrejmé už na prvý pohľad. Aj pri celodennom nosení sa tak budeš cítiť stále veľmi komfortne a sebaisto. Khaki bundy adidas ďalej disponujú mnohými praktickými prvkami v podobe skrytých či priznaných vreciek alebo spevnených detailov, ktoré zvyšujú pohodlie aj samotnú životnosť. Mnohé z nich sú navyše vyrobené z recyklovateľných materiálov, čím šetria naše životné prostredie. Čo viac dodať?