alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Zelené batohy

 
[10]
Ruksak Motion Linear Graphic
Ruksak Motion Badge of Sport
Ruksak Classic Camo
Ruksak Motion Linear
Ruksak Mini

Štýlové zelené batohy adidas plný pohodlia

Zelené batohy adidas budú tvojim praktickým pomocníkom na každý deň. Či už to bude v upršaný, hektický alebo pohodový čas dobrodružných výletov s partiou priateľov. Kvalitné látky, z ktorých sú batohy zošité, sú odolné a vydržia poriadnu záťaž. Kľudne si do prenosnej tašky nahoď všetko potrebné a spoľahni sa, že to unesie. Zelený batoh adidas je tiež doplnkom plným nezameniteľného športového štýlu. Ideálny pre všetkých nadšencov streetového looku. Pekne doplní tvoj ležérny outfit. Tvoju radosť z pohybu a aktívneho života okoliu jasne vyjadrí jedinečné logo adidas, svetoznáme prúžky 3-Stripes a originálna potlač Trefoil. Mnohé kúsky zelených batohov adidas vyrábame aj za použitia vysokofunkčného recyklovaného materiálu, čím chceme napomôcť v boji so znižovaním emisií.

Zelené ruksaky adidas ako praktický pomocník na každý deň

Odlož si všetko potrebné do zelených batohov a vyraz na cestu. Aby si sa vedel vo svojich veciach rýchlejšie zorientovať v prípade potreby, ruksaky adidas majú viacero oddelení. Do prednej priehradky so zipsom si môžeš bezpečne odložiť napríklad peňaženku s dokladmi a kľúče. Hlavná vnútorná časť poskytuje množstvo priestoru na učebnice, cvičebný úbor či proviant na menšiu turistiku. Jednoducho si doňho odložíš čo budeš chcieť. Otvorené vrecká po bokoch zeleného batohu môžeš využiť napríklad na nosenie fľašky so svojim obľúbeným nápojom. Budeš ho tak mať rýchlo po ruke. Pohodlie ti zabezpečia polstrované plecné popruhy, ktorých dĺžku si môžeš prispôsobiť podľa potreby.

Priestranné batohy pre každého

Či si školák alebo pracujúci dospelák, zelené batohy adidas sa ti bude určite páčiť. Ich priestranné priehradky využiješ každý deň. Ide tiež o štýlovú záležitosť. Na výber sú krásne kúsky pre starších aj mladších. Materiál, z ktorých sú batohy vyrobené, vďaka svojej odolnosti vydrží vysokú záťaž. Pri občasnom vypratí a vyvetraní vnútra ti bude verne slúžiť aj po mnoho rokov. Tipy ako sa o zelený batoh postarať nájdeš pri konkrétnom produkte.