alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Futbalové dresy Argentíny

 
[19]

STAŇ SA FANÚŠIKOM FUTBALOVEJ KRAJINY SNOV!

Argentína dala svetu nespočet vynikajúcich futbalistov a jej národný tím je bez pochýb jedným z najsilnejších na planéte. Národný tím v drese Argentíny, tiež známy ako „Albicelestes“ alebo „Nebovomodrí“, sa dostal do piatich finále Majstrovstiev sveta vo futbale. V Argentíne sa hrá futbal a tancuje argentínske tango priamo na ulici . A práve temperament a vášeň pre futbal a tanec je typický pre obyvateľov tejto juhoamerickej krajiny.

DRES ARGENTÍNY AKO UMELECKÉ DIELO

Bielomodrý dres sa stal oficiálnym dresom argentínskej futbalovej reprezentácie v roku 1908. Odvtedy je symbolom argentínskeho futbalu. V našej ponuke nájdeš domáci argentínsky dres s nebovomodrými prúžkami v patchworkovom vzore, ktorý vyzerá akoby bol namaľovaný vodovými farbami a ktorý označuje 23 provincií, z ktorých pochádzajú jednotliví hráči. Je vyrobený z odľahčeného a rýchloschnúceho materiálu, ktorý ťa udrží v suchu a pohodlí. Na prednej strane ho zdobí emblém Argentínskej futbalovej asociácie spolu so znakom adidas a na zadnej strane májové slnko, ktoré pochádza ešte z mytológie Inkov a symbolizuje víťazstvo španielskych kolónií v boji o nezávislosť. Hosťovský dres Argentíny je tmavozelený, tiež s patchworkovým vzorom, dostupný aj pre deti a juniorov.

VYŠPIČKUJ SVOJ VÝKON V OBLEČENÍ ARGENTINA KIT

Chceš sa ukázať na ihrisku v tom najlepšom svetle? Tak neváhaj a siahni po teplákoch z tréningovej súpravy Argentíny. Práve na tréningu môžeš všetkým ukázať, čo v tebe je. Choď na doraz a vydaj zo seba maximum tak, ako to robia argentínski futbalisti. Vďaka rýchloschnúcemu absorpčnému materiálu to bude pre teba hračka. Aj po tréningu alebo na dovolenke zostaň verný farbám „Nebovomodrých“ v šľapkách z dielne adidas. Nadčasový zvršok s tromi prúžkami a „májovým slnkom“ je rýchloschnúci a nesie sa na gumenej podrážke. Pozri sa na našu ponuku a budeš neprehliadnuteľný.