alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Futbalové dresy Argentíny

 
[26]
Lopta Al Rihla Training
Lopta Al Rihla League
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Mini
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Training Hologram Foil
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla League Junior 350
Lopta Al Rihla Pro Beach
Šortky Argentina 22 Home
Lopta Al Rihla Pro Sala
Lopta Al Rihla Pro Winter
Ponožky Argentina 22 Home
Šortky Argentina 22 Home
Lopta Al Rihla League Junior 290
RIHLA JUMBO
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Competition
Dres Argentina 22 Home Authentic

STAŇ SA FANÚŠIKOM FUTBALOVEJ KRAJINY SNOV!

Argentína dala svetu nespočet vynikajúcich futbalistov a jej národný tím je bez pochýb jedným z najsilnejších na planéte. Národný tím v drese Argentíny, tiež známy ako „Albicelestes“ alebo „Nebovomodrí“, sa dostal do piatich finále Majstrovstiev sveta vo futbale. V Argentíne sa hrá futbal a tancuje argentínske tango priamo na ulici . A práve temperament a vášeň pre futbal a tanec je typický pre obyvateľov tejto juhoamerickej krajiny.

DRES ARGENTÍNY AKO UMELECKÉ DIELO

Bielomodrý dres sa stal oficiálnym dresom argentínskej futbalovej reprezentácie v roku 1908. Odvtedy je symbolom argentínskeho futbalu. V našej ponuke nájdeš domáci argentínsky dres s nebovomodrými prúžkami v patchworkovom vzore, ktorý vyzerá akoby bol namaľovaný vodovými farbami a ktorý označuje 23 provincií, z ktorých pochádzajú jednotliví hráči. Je vyrobený z odľahčeného a rýchloschnúceho materiálu, ktorý ťa udrží v suchu a pohodlí. Na prednej strane ho zdobí emblém Argentínskej futbalovej asociácie spolu so znakom adidas a na zadnej strane májové slnko, ktoré pochádza ešte z mytológie Inkov a symbolizuje víťazstvo španielskych kolónií v boji o nezávislosť. Hosťovský dres Argentíny je tmavozelený, tiež s patchworkovým vzorom, dostupný aj pre deti a juniorov.

VYŠPIČKUJ SVOJ VÝKON V OBLEČENÍ ARGENTINA KIT

Chceš sa ukázať na ihrisku v tom najlepšom svetle? Tak neváhaj a siahni po teplákoch z tréningovej súpravy Argentíny. Práve na tréningu môžeš všetkým ukázať, čo v tebe je. Choď na doraz a vydaj zo seba maximum tak, ako to robia argentínski futbalisti. Vďaka rýchloschnúcemu absorpčnému materiálu to bude pre teba hračka. Aj po tréningu alebo na dovolenke zostaň verný farbám „Nebovomodrých“ v šľapkách z dielne adidas. Nadčasový zvršok s tromi prúžkami a „májovým slnkom“ je rýchloschnúci a nesie sa na gumenej podrážke. Pozri sa na našu ponuku a budeš neprehliadnuteľný.