adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Futbalová Obuv

 
[388]
1 / 9
Strana:z 9

FUTBALOVÉ KOPAČKY ADIDAS

Hraj v tom, v čom hrajú profesionáli. Futbalové kopačky adidas sú plné tých najlepších technológií a majú dizajn, ktorý sadne nielen tvojmu hernému ale aj životnému štýlu.
Daj svojej hre novú tvár
Ak chceš ovládnuť hru, ukázať svoju rýchlosť, ohúriť obratnosťou alebo zažiariť pri majstrovských kúskoch s loptou, máme pre teba tie pravé kopačky. Vybrať si môžeš z modelov:

Se svrškem Controlskin, který nemá žádné švy ani šněrování, ovládneš precizní práci s míčem.

predator: Vychutnaj si dokonalý kontakt s loptou vďaka zvršku Controlskin bez šnúrok, prekonaj svojich súperov a staň sa kráľom ihriska. X: Vďaka špeciálnej konštrukcii ťa nikto nedostihne a ľahký zvršok ti zabezpečí dokonalý kontakt s loptou. Copa: Vďaka zvršku zo špičkovej syntetickej kože so špeciálnou reliéfnou úpravou ti už loptu nikto nezoberie. Nemeziz: Vďaka špeciálnej konštrukcii z bandáží budeš môcť hrať naozaj radikálne a dynamicky. Tango: Kopačky z nej sa vyznačujú dokonalou kombináciou klasických prvkov, športových technológií a moderného dizajnu.

V kopačkách Copa sa naplno ukáže tvoje majstrovstvo a talent. Vďaka zvršku zo špičkovej syntetickej kože so špeciálnou reliéfnou úpravou ti už loptu nikto nezoberie.