alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Obuv tarf na futbal

 
[235]
1 / 5
Strana:z 5

Kvalitná obuv tarf na futbal pre každého, kto miluje umelý trávnik

Športuješ na umelom trávniku a chýbajú ti kvalitné turf kopačky? Vyber si z kvalitnej a originálnej obuvi na umelý trávnik, v ktorých sa ti bude hrať ľahko a s radosťou. adidas ti ponúka obuv tarf na futbal v rôznych modeloch a prevedeniach. Turf kopačky s nízkym strihom a ľahkým zvrškom fluroskin tesne obopínajú chodidlo každého hráča a zabezpečujú stabilitu. Vďaka nízkemu strihu sú vhodné na každý umelý trávnik a chránia členok pri každom behu. O bezpečnosť chodidiel sa stará aj gumená podrážka s výčnelkami a vďaka skvelým akceleračným technológiám sa stávaš lídrom každej hry. Originálne prevedenie majú aj kopačky s klasickým strihom bez šnúrok a s ľahkým sieťovinovým zvrškom. Aj vďaka medzipodrážke z ľahkého materiálu EVA a kvalitnej gumenej podrážke sa ti po umelom trávniku bude bežať bezpečne a v plnej rýchlosti, pričom udržiavajú tvoje nohy po celú hru v komfortnej stabilite.

Zahviezdi na ihrisku s originálnymi turf kopačkami

Pre modely kopačiek so šnúrovaním a neprehliadnuteľným dizajnom je príznačný kožený zvršok prinášajúci nohám pocit pohodlia a jemnosti. Jemná podšívka zo syntetiky, podrážka Traxion na umelé trávniky či pevný povrch dokonale sedí pre mnohé z modelov v ponuke obuv tarf na futbal. Vysekávaná vložka a medzipodrážka z ľahkého materiálu zvyšujú pohodlie aj pri náročnejšej hre či futbale.

Nápaditá obuv tarf na futbal aj pre najmenších

adidas myslí aj na juniorov, ktorí majú tiež výsadu, aby si užili turf kopačky a obuv na umelý trávnik. Nápadité, originálne, plne funkčné a farebné – presne taká je obuv tarf na futbal pre mladých. Ľahučké kopačky bez šnúrok či so šnúrkami s textilným zvrškom sú vhodné pre každý umelý trávnik. Najmenší futbalisti i juniori v nich nielenže vystrelia priamo vpred za loptou, ale inšpirujú svojím športovým vkusom aj ďalších spoluhráčov.