alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kopačky

 
[317]
1 / 7
Strana:z 7

Kopačky, do ktorých sa raz-dva obuješ

Všetci milujeme ten pocit, keď si obujeme svoje obľúbené kopačky a vybehneme na ihrisko. Tomu sa vyrovná len málo vecí. Tak ako týmto kopačkám od adidas. Obuj si ich a ukáž svetu, ako vyzerá futbal v tvojom podaní. Priliehavá konštrukcia týchto kopačiek a golierik z elastických materiálov ti umožnia rýchle obutie. Tvoj tréning či zápas si tak užívaš okamžite, bez zdĺhavého šnúrovania. Univerzálne podrážky kopačiek od adidas zase zabezpečia spoľahlivý záber na pevnom i mäkkšom povrchu. Jemný a ľahučký zvršok ti pomôže zaistiť pohodlie a šikovný kontakt s loptou.

Futbalová obuv s dôrazom na ľahkosť a použité materiály

Každý jeden pohyb na ihrisku sa najprv odohrá v hlave hráča a potom sa to všetko začína naozaj diať. Rýchlosť s ktorou prevedieš pohyb sa počíta a preto je dôležité mať kopačky, ktoré ti v tom nebudú brániť - práve naopak, zrýchlia prepojenie medzi tvojou nohou a loptou. Ak totiž spojíš bleskové reakcie mysle s rýchlou odozvou tela, máš polovicu práce úspešne za sebou. Nájdi si svoj rytmus a vďaka ľahkej futbalovej obuvi budeš opäť o krok vpred pred ostatnými. Vyvýšená špička a pružné uhlíkové platničky ťa vystrelia vpred, pevná konštrukcia sa postará o pohyb bez obmedzení aj v najťažších situáciách. Dopraj si pohodlie bez kompromisov.

Kopačky, s ktorými budeš dominovať ako predátor

Ukáž svoje najlepšie pohyby a neboj sa vyčnievať z davu. Kopačky od adidas ťa v tom stopercentne podporia. Vďaka vnútornej konštrukcii z TPU materiálu budeš mať pevný no zároveň ľahký zvršok topánky a stabilné chodidlo aj pri šprintovaní či náhlej zmene smeru. A čo podrážka? Tá zaberie aj na mokrom prírodnom trávniku, spoľahni sa. Táto športová obuv má skrátka rýchlosť v popise svojej práce. Tak si vyber svoj dizajn, obľúbený strih a buď najlepšou verziou samého seba aj na ihrisku.