alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Futbalové dresy Mexika

 
[10]

MEXIKO – KRAJINA, KDE JE FUTBAL VEĽKOLEPOU OSLAVOU ŠPORTU

Mexiko je známe svojimi nádhernými plážami posiatymi palmami, jedlami voňajúcimi chilli korením ale aj kvalitným futbalom. Mexický futbalový tím fanúšikovia poznajú pod prezývkou Los Tricolores, to sú farby mexickej vlajky, trikolóra zelenej, bielej a červenej. Na stránke adidas futbal si môžeš vyberať z aktuálnej kolekcie mexických domácich dresov Mexico home kit, ktoré sú v nezvyčajnej čierno-ružovej farbe, farbe opuncie, ktorých vzhľad dotvára odľahčená termotlač s erbom národného tímu. Na drese sa vynímajú detaily inšpirované aztéckym štýlom v živých farbách charakteristické pre mexickú kultúru. Hosťujúci dres Mexico Away kit zostáva v národných farbách Mexika, teda v bielej, zelenej a červenej.

STAŇ SA FANÚŠIKOM FUTBALOVÉHO TÍMU MEXIKA

Patríš medzi tých, čo fandia mexického futbalu? Mexický futbalový dres Mexico kit adidas ťa bude sprevádzať pri sledovaní zápasov tých najlepších mexických futbalistov na televíznej obrazovke alebo naživo, alebo počas tréningu so skupinou tvojich kamarátov, napríklad na miestnom futbalovom ihrisku. Daj si na seba mexický dres adidas a na vlastnej koži pocítiš, ako sa cítia mexickí futbalisti počas tréningu či počas zápasu. Vychutnaj si pocit výhry alebo radosť z práve streleného gólu v drese Mexico jersey!

AKÉ SÚ VÝHODY MEXICKÝCH DRESOV ADIDAS?

Rovnako ako všetky ostatné dresy adidas s 3 pruhmi, aj mexické futbalové dresy sú primárne určené na to, aby poskytovali hráčom aj fanúšikom maximálne pohodlie. Sú vyrobené z jemného, rýchloschnúceho úpletu vďaka technológii AEROREADY, ktorá udržiava pokožku v suchu. Majú rovný strih, vrúbkovaný véčkový alebo klasický výstrih s hustou väzbou zo 100 % recyklovaného polyesteru. V dresoch Mexika adidas Mexico Kit ťa nebude možné prehliadnuť!