alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Futbalové dresy Belgicka

 
[13]

FUTBALOVÉ OBLEČENIE S VȎŇOU ŠAMPIÓNOV

Ak miluješ futbal, nie je čo riešiť. A práve belgický futbal je plný hviezd hrajúcich v tých najlepších európskych kluboch. Niet sa čo čudovať, že belgický národný tím dostal prezývku „Červení diabli“. Keď vybehnú na ihrisko, zažívaš eufóriu pri pohľade na ich futbalové umenie. Aj ty sa im môžeš vyrovnať. Navštív našu stránku a vyber si z našej ponuky futbalových belgických dresov, šortiek, ponožiek, súprav Belgium football kit, búnd, topov a teplákov. Nechýbajú ani futbalové lopty, ktoré sú repliky lôpt z konkrétnych zápasov. Neboj sa zažiariť!

BELGICKÝ DRES AKO SPOJENIE UMENIA A ŠPORTU

Hosťovský belgický dres so svetlým základom a červeno-čiernymi prvkami čerpá inšpiráciu na maliarskom plátne. Je vyrobený z rýchloschnúceho materiálu, ktorý ťa udrží v suchu a pohodlí počas tréningu alebo sledovania zápasu. Prednú časť zdobí erb Kráľovskej belgickej futbalovej asociácie. Domáci dres Belgium Jersey je zas na červenom podklade s čierno-žltými prvkami. Ak fandíš belgickému mužstvu, v tvojom šatníku nesmie chýbať dres národného tímu.

SÚPRAVY FUTBALOVÉHO OBLEČENIA PRE CELÚ RODINU

Tráviš čas so svojou rodinou na štadióne alebo počas futbalových tréningov? V našej ponuke nájdeš super kúsky pre mužov, ženy aj deti. Súpravy Belgium Kit poskytujú tvojmu dieťaťu plnohodnotné športové oblečenie, ktoré sa môže stať impulzom na začatie zaujímavého dobrodružstva vo svete športu. Možno už tvoje dieťa zbožňuje niektorého z belgických hráčov, potom bude motivácia dvojnásobná. Obleč sa do šortiek Belgium Shorts adidas alebo do teplákov adidas inšpirovaných belgickým mužstvom a ukáž, čo sa v tebe skrýva. Využi všetky možnosti, ktoré ponúka kolekcia venovaná belgickému futbalu, a precíť športovú atmosféru na najvyššej úrovni.