alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kolumbijské futbalové dresy

 
[2]
Obleč sa do futbalového dresu Kolumbie v žltej a modrej farbe, ktoré symbolizujú vlajku krajiny, ktorá dala futbalovému svetu toľko veľkých hviezd. Maximalizuj svoj výkon a zostaň v pohodlí a suchu až do záverečného hvizdu s futbalovými dresmi a loptami Kolumbia od adidas. Ukáž svoju lásku vo farbách svojho obľúbeného tímu a využi inovatívne technológie, ktoré ťa budú hnať dopredu k lepším výkonom. Vyber si z našej ponuky adidas dresov Kolumbia. Sú vyrobené z jemného, rýchloschnúceho úpletu vďaka technológii AEROREADY, ktorá udržiava pokožku v suchu, majú rovný strih, vrúbkovaný véčkový alebo klasický výstrih s hustou väzbou vyrobeného zo recyklovaného materiálu. Daj si na seba kolumbijský dres adidas a na vlastnej koži pocítiš, ako sa cítia kolumbijskí futbalisti počas tréningu alebo počas zápasu. Vychutnaj si pocit výhry z práve streleného gólu!

VYCHUTNAJ SI KOLUMBIJSKÉ SLNKO A ELEGANCIU S KOLUMBIJSKÝMI FUTBALOVÝMI DRESMI

Zasnívaj sa a na krátku chvíľu sa mysľou prenes do Kolumbie, do krajiny tepla, radosti a vášne. Takmer ihneď pocítiš, aké nemožné je zostať stáť na mieste, tvoje telo sa nemôže prestať hýbať, či už pri nahrávaní lopty na ihrisku, alebo pri elegantných pohyboch na tanečnom parkete pri tónoch juhoamerickej hudby. S dresmi adidas Colombia jersey si môžeš trochu z tohto rytmu a nálady priniesť k sebe domov. Obleč sa do klasického domáceho dresu Kolumbie v žltých a modrých farbách, ktoré pripomínajú jej vlajku, a ktorá dala futbalovému svetu toľko veľkých hviezd. V širokej ponuke nájdeš tradičné kolumbijské futbalové dresy v domácom alebo hosťovskom modeli, ale aj tréningové oblečenie, štýlové tričká, ktoré nosia aj tvoje futbalové idoly. Na kúskoch z kolekcie futbalového oblečenia Kolumbie prirodzene nechýba ani znak kolumbijskej futbalovej reprezentácie či ikonické adidas 3-Stripes logo. V našej ponuke nájdeš aj lopty, ktorých dizajn je inšpirovaný špičkovými futbalovými turnajmi. Ich nízky odraz ti poskytne lepšiu kontrolu a umožní ti s nimi šampiónsky driblovať. Vyštartuj na ihrisko s novou loptou s motívom oceánu v rôznych farebných variáciách!

PRIPRAV SA NA ZÁPAS A ZÍSKAJ NA IHRISKU VÝHODU S DRESMI ADIDAS COLOMBIA

Staň sa súčasťou fanúšikovskeho zástupu futbalového tímu Kolumbie a pochopíš, čo znamená futbalová vášeň. Súčasťou kolekcie adidas Colombia je domáci dres Colombia jersey, s ktorým vďaka absorpčnej úprave AEROREADY zostaneš v pohodlí a suchu. Cestou na futbalové ihrisko ťa už nič nemôže prekvapiť, či už ideš na tréning so svojimi kamarátmi alebo povzbudzovať svoj obľúbený tím na štadión s tisíckami ďalších fanúšikov. V dresoch adidas Colombia, inšpirovanými oficiálnym dresom, sa budeš cítiť ako súčasť národného tímu pri reprezentovaní Kolumbie na veľkých a rozhodujúcich finálových zápasoch. Je vyrobený z upcyklovaného plastového odpadu z oceánov, inšpiruje nás k ochrane prírody a udržateľnosti a pripomína nám, že krásne miesta na Zemi treba chrániť. Rovný strih a zaoblený lem ti poskytne maximálne pohodlie a odľahčená konštrukcia ti pomôže vyštartovať pri maximálnej rýchlosti. Vyskúšaj tréningový top, s ktorým si môžeš zdokonaľovať svoju futbalovú techniku priamo počas tréningov na ihrisku, ako to robia veľké kolumbijské hviezdy. Symboly kolumbijského futbalu sú aplikované spolu so znakom adidas, čo ťa ešte viac nabudí ku skvelému výkonu a vyjadrí tvoju náklonnosť ku krajine, ktorá vychovala veľa úžasných hráčok a hráčov.

SÚPRAVY FUTBALOVÉHO OBLEČENIA KOLUMBIA PRE CELÚ RODINU

Tráviš čas so svojou rodinou na štadióne alebo počas futbalových tréningov? V našej ponuke nájdeš super kúsky pre mužov, ženy aj deti. Futbalové dresy Kolumbia poskytujú tvojmu dieťaťu plnohodnotné športové oblečenie, vďaka ktorému bude v pohodlí a pripravené podávať výborné výkony. Pravdepodobne už tvoje dieťa sleduje kolumbijský výber, potom bude motivácia dvojnásobná. Vyberaj z ponuky futbalových dresov adidas Kolumbia inšpirovaných kolumbijským družstvom a ukáž, čo sa v tebe skrýva. Využi všetky možnosti, ktoré ponúka kolekcia venovaná kolumbijskému futbalu, a precíť športovú atmosféru na najvyššej úrovni.