alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Futbalové dresy Kolumbie

 
[6]

VYCHUTNAJ SI KOLUMBIJSKÉ SLNKO A ELEGANCIU S DRESMI ADIDAS KOLUMBIA

Zasnívaj sa a na krátku chvíľu sa mysľou prenes do Kolumbie, do krajiny tepla, radosti a vášne. Takmer ihneď pocítiš, aké nemožné je zostať stáť na mieste, tvoje telo sa nemôže prestať hýbať, či už pri nahrávaní lopty na ihrisku, alebo pri elegantných pohyboch na tanečnom parkete pri tónoch juhoamerickej hudby. S dresmi adidas Colombia jersey si môžeš trochu z tohto rytmu a nálady priniesť k sebe domov. Obleč sa do klasického domáceho dresu Kolumbie v žltých a modrých farbách, ktoré pripomínajú jej vlajku, a ktorá dala futbalovému svetu toľko veľkých hviezd.

PRIPRAV SA NA ZÁPAS A ZÍSKAJ NA IHRISKU VÝHODU S DRESMI ADIDAS COLOMBIA

Staň sa fanúšikom futbalového tímu Kolumbie a pochopíš, čo znamená futbalová vášeň. Súčasťou kolekcie adidas Colombia je domáci dres Colombia jersey, s ktorým vďaka materiálu HEAT.RDY zostaneš v pohodlí a suchu. Cestou na futbalové ihrisko ťa už nič nemôže prekvapiť, či už ideš na tréning so svojimi kamarátmi alebo povzbudzovať svoj obľúbený tím na štadión s tisíckami ďalších fanúšikov. S dresmi adidas Colombia, ktoré sú inšpirované oficiálnym dresom, sa budeš cítiť ako súčasť národného tímu, pripravený reprezentovať Kolumbiu na veľkých a rozhodujúcich zápasoch vo finále. Rovný strih a zaoblený lem ti poskytne maximálne pohodlie a odľahčená konštrukcia ti pomôže vyštartovať pri maximálnej rýchlosti. Vyskúšaj tréningový top, s ktorým si môžeš zdokonaľovať svoju futbalovú techniku priamo počas tréningov na ihrisku, ako to robia veľké kolumbijské hviezdy. Symboly kolumbijského futbalu sú aplikované spolu so znakom adidas pomocou termotlače, čo ťa ešte viac nabudí ku skvelému výkonu. V dresoch Columbia jerseys vyjadríš svoju náklonnosť ku krajine, ktorá vychovala veľa úžasných hráčov.