alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Futbalové dresy Japonska

 
[20]
Lopta Al Rihla Pro
Lopta Al Rihla League Junior 350
Lopta Al Rihla Club
RIHLA JUMBO
Lopta Al Rihla League
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Training Hologram Foil
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Pro Beach
Lopta Al Rihla Pro Winter
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Pro Sala

STAŇ SA FANÚŠIKOM NÁRODNÉHO MUŽSTVA JAPONSKA, KRAJINY VYCHÁDZAJÚCEHO SLNKA

Japonsko je známe ako krajina nových technológií aj tisícročných tradícií. Okrem vyše tisíc rokov starých majestátnych chrámov, starostlivo udržiavaných záhrad, rýchlovlakov a unikátnej gastronómie preslávenej okrem iného jedlom suši je táto krajina známa aj kvalitným futbalom. Japonský futbalový tím fanúšikovia poznajú pod prezývkou „Modrí“, hoci farby na japonskej vlajke sú biela a červená. Obleč si dres Japonska Japan Kit z našej ponuky adidas a ukáž, čo sa v tebe skrýva, či si na tréningu alebo na ulici.

VYBEHNI NA IHRISKO VO FARBÁCH SVOJHO OBĽÚBENÉHO TÍMU

Na stránke adidas futbal si môžeš vybrať z aktuálnej kolekcie japonských domácich dresov Japan Home Kit, ktoré vychádzajú z jedinečného dedičstva Japonska. Ústredným motívom japonského dresu sú biele oblaky na modrom pozadí, ktorého vzhľad dotvára odľahčená termotlač s erbom japonskej futbalovej federácie. Nápis v spodnom rohu symbolizuje „samurajský duch“ a „čistú oblohu“. Hosťujúci dres Japan Away kit je v minimalistickej bielej farbe, okrem erbov ho zdobí japonská vlajka. V dresoch adidas Japan Jersey sa budeš cítiť ako člen národného tímu, ktorý je pripravený reprezentovať Japonsko na veľkých a rozhodujúcich zápasoch. Rovnako ako ostatné dresy adidas s 3 pruhmi, aj japonské futbalové dresy Japan Jerseys sú primárne určené na to, aby poskytovali hráčom aj fanúšikom maximálne pohodlie. Sú vyrobené z jemného, rýchloschnúceho úpletu vďaka technológii AEROREADY, ktorá udržiava pokožku v suchu. Majú rovný strih, vrúbkovaný véčkový alebo klasický výstrih s hustou väzbou zo 100 % recyklovaného polyesteru. V dresoch Japonska Japan Kit adidas ťa nebude možné prehliadnuť!