alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Futbalové dresy Japonska

 
[9]

STAŇ SA FANÚŠIKOM NÁRODNÉHO MUŽSTVA JAPONSKA, KRAJINY VYCHÁDZAJÚCEHO SLNKA

Japonsko je známe ako krajina nových technológií aj tisícročných tradícií. Okrem vyše tisíc rokov starých majestátnych chrámov, starostlivo udržiavaných záhrad, rýchlovlakov a unikátnej gastronómie preslávenej okrem iného jedlom suši je táto krajina známa aj kvalitným futbalom. Japonský futbalový tím fanúšikovia poznajú pod prezývkou „Modrí“, hoci farby na japonskej vlajke sú biela a červená. Obleč si dres Japonska Japan Kit z našej ponuky adidas a ukáž, čo sa v tebe skrýva, či si na tréningu alebo na ulici.

VYBEHNI NA IHRISKO VO FARBÁCH SVOJHO OBĽÚBENÉHO TÍMU

Na stránke adidas futbal si môžeš vybrať z aktuálnej kolekcie japonských domácich dresov Japan Home Kit, ktoré vychádzajú z jedinečného dedičstva Japonska. Ústredným motívom japonského dresu sú biele oblaky na modrom pozadí, ktorého vzhľad dotvára odľahčená termotlač s erbom japonskej futbalovej federácie. Nápis v spodnom rohu symbolizuje „samurajský duch“ a „čistú oblohu“. Hosťujúci dres Japan Away kit je v minimalistickej bielej farbe, okrem erbov ho zdobí japonská vlajka. V dresoch adidas Japan Jersey sa budeš cítiť ako člen národného tímu, ktorý je pripravený reprezentovať Japonsko na veľkých a rozhodujúcich zápasoch. Rovnako ako ostatné dresy adidas s 3 pruhmi, aj japonské futbalové dresy Japan Jerseys sú primárne určené na to, aby poskytovali hráčom aj fanúšikom maximálne pohodlie. Sú vyrobené z jemného, rýchloschnúceho úpletu vďaka technológii AEROREADY, ktorá udržiava pokožku v suchu. Majú rovný strih, vrúbkovaný véčkový alebo klasický výstrih s hustou väzbou zo 100 % recyklovaného polyesteru. V dresoch Japonska Japan Kit adidas ťa nebude možné prehliadnuť!