alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
logo

SÚPRAVY JAMAJKY NA ROK 2023

Jamajské futbalové dresy

 
[20]
Jamajský futbalový dres inšpirovaný farbami jamajskej vlajky žiari pestrosťou krajiny reggae, tanca a nádherných pláží. Daj zo seba maximum, či už počas tréningu, zápasu alebo pri povzbudzovaní svojho obľúbeného tímu! Či už doma na gauči, na štadióne alebo na tréningu s vlastným tímom, ukáž svoj potenciál. V kolekcii adidas Jamajka určite zažiariš! Vyber si z ponuky dresov Jamajka futbal, domácich alebo hosťujúcich, predzápasových alebo tréningových. Sú vyrobené z priedušného absorpčného materiálu AEROREADY v strihu oficiálnej verzie jamajského dresu, ktorú nosia jamajskí futbalisti počas zápasov. Predzápasový jamajský dres a obojstranná bunda, v ktorej stoja futbalisti za zvukov národnej hymny, vychádzajú zo vzorovaného dizajnu tradičného pleteného oblečenia. Vyber si z kolekcie adidas futbal Jamajka – šortky, bundy, tepláky, súpravy a jamajské dresy s jemnou textúrou z udržateľných materiálov, ktoré milujú futbal a životné prostredie.

KOLEKCIA JAMAICA GAME DAY

Domáca súprava sa nesie v pestrých farbách krajiny – čiernej, zlatej a zelenej, zatiaľ čo tá hosťovská oslavuje remeselné majstrovstvo jamajskej módy. Predzápasový dres, v ktorom sa hráči pripravujú na akciu, a vnútorná vrstva obojstrannej bundy, v ktorej stoja na trávniku za zvukov národnej hymny, vychádzajú zo vzorovaného dizajnu tradičného jamajského pleteného oblečenia.
Futbal biela Lopta Ocean MiniFutbal biela Lopta Ocean Mini

Lopta Ocean Mini

Futbal

ZAŽI FUTBALOVÝ OŠIAĽ S FUTBALOVÝMI DRESMI JAMAJKA

Jamajka – obľúbený karibský ostrov s malebnými plážami, ktorý sa spája s pohodou a hudbou Boba Marleyho, ďaleko od nudy každodenného života, si právom zaslúži byť nazvaná tiež futbalovou krajinou. Ak fandíš jamajskému národnému tímu, v  šatníku ti nesmie chýbať jamajský futbalový dres, ktorý vzdáva poctu bohatým a pestrým farbám krajiny: čiernej, zlatej a zelenej. rokov. Je vyrobený z materiálu s absorpčnou úpravou AEROREADY, ktorý ťa udrží v suchu a pohodlí. Prirodzene nechýba ani znak jamajskej futbalovej reprezentácie, či ikonické adidas 3-Stripes logo. V našej ponuke nájdeš domáci aj hosťujúci dres v strihu oficiálnej verzie jamajského dresu, ktorú nosí jamajská futbalová reprezentácia počas zápasov. Predzápasový dres Jamajky a obojstranná bunda, v ktorej nastúpi futbalová reprezentácia za zvukov národnej hymny, vychádzajú zo vzorovaného dizajnu tradičného pleteného oblečenia. Vyber si obľúbený kúsok z našej kolekcie a podporíš nové technológie a riešenia ochrany životného prostredia, pretože jamajské futbalové oblečenie je vyrobené z recyklovaných materiálov.

JAMAJSKÉ FUTBALOVÉ OBLEČENIE AKO SPOJENIE TRADÍCIE A ŠPORTU

Chceš sa ukázať na ihrisku aj mimo neho v tom najlepšom svetle? Tak neváhaj a siahni po teplákoch z tréningovej súpravy Jamajky. Vďaka úprave AEROREADY, úzkemu strihu a sieťovinovým detailom budeš aj počas náročných stretnutí v pohodlí. Rozzipsuj zipsy na členkoch tak rýchlo, ako sa len dá a získaj viac slobody do ďalšej hry. Práve na tréningu môžeš všetkým ukázať, čo v tebe je. Choď na doraz a vydaj zo seba maximum tak, ako to robí jamajská reprezentácia. Vďaka rýchloschnúcemu absorpčnému materiálu to bude pre teba hračka. Aj po tréningu alebo na dovolenke si obleč farby „Reggae Boyz či Girlz“ v šortkách z dielne adidas. Nadčasový kúsok s tromi prúžkami a oficiálnym emblémom si môžeš zladiť s tričkom, polokošeľou alebo dresom z tréningovej kolekcie adidas. Ukáž, komu držíš palce, aj keď nie si na trávniku. Jamajská tepláková bunda ťa iste zahreje, je vyrobená z jemného francúzskeho froté a inšpirovaná remeselným majstrovstvom Jamajky. Pozri si našu ponuku jamajského futbalového oblečenia pre neprehliadnuteľný štýl. Ako sa na fanúšikovstvo patrí, siahni po futbalovej lopte inšpirovanej zápasovým modelom odrážajúci krásy prírody.

SÚPRAVY FUTBALOVÉHO OBLEČENIA JAMAJKA PRE CELÚ RODINU

Tráviš čas so svojou rodinou na štadióne alebo počas futbalových tréningov? V našej ponuke nájdeš super kúsky pre mužov, ženy aj deti. Súpravy futbalového oblečenia Jamajka poskytujú tvojmu dieťaťu plnohodnotné športové oblečenie, ktoré sa môže stať impulzom na začatie zaujímavého dobrodružstva vo svete športu. Možno už tvoje dieťa zbožňuje  jamajských hráčov či hráčok, a potom bude motivácia dvojnásobná. V našej ponuke adidas nájdeš minisúpravu Jamajky, ikonický kúsok, ktorý sa zrodil zo spomienok hrdého ľudu Jamajky. Obleč svoju malú hviezdičku do trička a šortiek jamajského tímu v národných farbách v prúžkovanom dizajne. Ani zástupkyne nežného pohlavia neobídu naprázdno, aj pre ne máme v ponuke výber jamajských tričiek a dresov v rôznych veľkostiach, v ktorých budú neprehliadnuteľné. Ukáž, čo sa v tebe skrýva. Využi všetky možnosti, ktoré ponúka kolekcia venovaná jamajskému futbalu, a precíť športovú atmosféru na najvyššej úrovni.